2703
2553
عنوان

وای حرصم‌میگیره اه.بیاین😪

95 بازدید | 7 پست

سلام دوستان .من بایکی هستم حدود ۳سالی میشه .خداییش دوسش دارم واونم تواین ۳ ساله ازرفتاراش فکرمیکنم که عاشقمه.ولی گاهی واقعاشک‌میکنم به دوست داشتنش!یعنی خدایی واسه هرکی مشکلی پیش بیادهرپسری بدی یه دختری روبکنه زود عصبانی میشه حال پسره رومیگیره ولی دفعه قبل یه پسره وای چه فحشای زشتی به من دادفقط خندید😐وای انقدرحرص خوردم فکرکردم حال پسره رومیگیره ولی انگار نه انگار.یا مثلاتوی خیابون ازاین پسرای بیشعورکه زنارودست مالی میکنن یا مثلاحرفای زشت میزنن اوناکه یه چی بگن کلی عصبانی میشه وبهش برمیخوره

ولی یکی‌اگه اون حرفاروبه من بزنه انگار نه انگار.چزااینجوریه😥اخه مگع میشه یکی یکی رودوست داشته باشه و روهمه غیرتی بشه الا اون؟اووف دلم گرفته حس میکنم براش بی ارزش وبی اهمیتم.بدبختم اینه که نمیتونم تموم کنم رابطمونو.یه روزنباشه کارم گریست😪

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔

غیرت نداره روت ، ببخشید ولی براش مهم نیستی

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️

این چه رابطه ای عزیزم .وقتی کسی که باید حمایتت کنه نکنه چه ارزشی داره .به نظرم برای خودت ارزش قائل باش 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه رابطه ای عزیزم .وقتی کسی که باید حمایتت کنه نکنه چه ارزشی داره .به نظرم برای خودت ارزش قائل ب ...

😥باشه عزیزم

برام سخته دوری ازش چه کنم

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2456
😥باشه عزیزم برام سخته دوری ازش چه کنم

خودتو کوچیک نکن جدا بشو حیف عمرت که پای این آدم گذاشتی .مهمتربن چیز اینکه آدم بتونه به طرفش تکیه کنه .

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
2714