2410
2553
عنوان

بیبی چک

147 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفتم اردیبهشت انپول hcg زدم و هفتم و نهم ویازدهم هم اقدام داشتم.‌اما امروز صبح بداز سیزده روز تزریق بیبی چکم منفی شد ینی دیگ صدرصد نمیتونم باردار باشم؟

بزارچندروز،از موعدت بگذره

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه شیش روز مونده...اخه تو نینی سایت خوندم ک سیزده چهارده روز بعد از امپول اگ بیبی منفی باشه دیگ بارد ...

۶ روز مونده😐😐 

خب شاید لقاحت دیر انجام بشه

من دقیقا ۶ روز قبل از وقت پریودم آزمایش بارداری دادم منفی بود ولی یه روز بعد از وقت پریودم بیبی چکم مثبت شد 

❤🩵🧡
2714
من  ۱۲ رو بعد امپول منفی شد بیبی کاملایعنی دیگه مثبت نمیشه نه ؟ ولی الان ۱۵ روزمیگذره چون منفی ...

ببین عزیزم به نظرم بر اساس موعد پریود حساب کنین بهتره تا آمپول 

آخه وقت پریود دقیق تره ولی با حساب آمپول شاید تخمک گذاری دیرتر شده باشه یا لقاح دیر شده باشه و بیبی منفی باشه ولی دو سه روز از موعد پری بگذره اونوقت بیبی چک بزنی خوبه

❤🩵🧡
2706