2737
2739

سلام خانوما😍

من دوسال اقدام بودم ولی نزدیکی مکرر نداشتم مثلا هرسه ماه یک ماه و اصلا نمیگرفت زیر نظر دکتر رفتم هم خودم ازمایش دادم هم شوهرم هردو خیلی خوب بودیم اما. نمیشد حتی لتروزول و کلومیفن هم مصرف میکردیم و نمیشد

سنو دادم سنوهم همچی خوب بود خلاصه دارو های گیاهی هم گاهی اوقات مصرف میکردم که فکر کنم اصلاخوب نبود 

یک سال رژیم پسرزایی گرفتم البته شوهرم نمیدونه چون براش جنسیت مهم نیست منم بخاطر این که داداش نداشتم دوست داشتم پسر بیاد خلاصه مصرف زیاد جوش شیرین و دارو گیاهی خودش تو رحم اختلال ایجاد میکنه و نخوردن کلسیم هم باعث میشه حاملگی صورت نگیره خلاصه دو سه ماه اخر رژیمو گذاشتم کنار یکم شروع به خوردن لبنیات کردم اما نه زیاد چون کلن مصرف لبنیاتمون کمه خلاصه دکترم عوض شد دارو بهم داد از ۵تا ۹پریود شبی دوتا کلومیفن از شب هفت قرص دگزا تا بسته ده تایی تموم بشه یعنی ۷_۸_۹_۱۰_۱۱_۱۲_۱۳_۱۴_۱۵_۱۶قرص دگزا خوردم شبی یک عدد و امپول سینال اف از شب ۸_۹_۱۰ تزریق کردم  و روز ۱۲پریودم سنو واژینال دادم که دکتر گفت فقط یه دونه تخمک هات بد نیست و خود دکتر میگفت ازت انتظار بیشتری داشتم ،و دوتا امپول اچ سی جی برام نوشت ک شب ۱۴پریودم تزریق کنم و یک شب در میون اقدام کنم ،یک روز درمیون قرص ویتامین دی و هر روز ویتامین د۳هزار و ید فولیک اسید شروع کردم به خوردن دکتر به شوهرمم قرص جنسینگ داد اونم مصرف کرد روزی یک عدد خلاصه ما از نظر خورد و خوراکم خیلی به خودمون میرسیدیم ک بچه بیاد ولی نمیشد خلاصه بعد از این مصرف دارو ها هم امیدی نداشتم تو فکر آی یو ای بودم ،این مدت ک شوهرم خونه بود هر روز میرفتیم بیرون تو دل طبیعت ک یادم بره کمی فکرم ازاد باشه بی بی چکم هم از ۱۳_۱۲روز بعد امپول اچ سی جی هاله افتاد و هر روز کمی پر رنگ تر میشد البته هاله ذربینی داشت باورم نمیشد چون قبلا هم بی بی چک مثبت داشتم اما منفی بود ۱۵روز بعد از امپول اچ سی جی رفتم ازمایش بتا دادم اما بهم جواب ندادن گفتن زود اومدی باید یه هفته دیگه بیای و دیروز ازمایش دادم و بلاخره حاملم و نمیخوام فعلا به کسی تو اقوام بگم ک باردارم چون تیکه هایی شنیدم ک میگفتن بچه دار نمیشی و عده ای از این بابت خوش حال بودن ک حامله نیستم بچه ها فقط استرس از خودتون دور کنید من بعد از عروسیم استرس بزرگ و شوک سنگینی باهاش مواجه شدم سعی کنید با مسائل روز کنار بیاین و گاهی بی تفاوت باشین❤️انشالله همه این حس قشنگو تجربه کنن❤️میدونم بهم میگی خوش به حالت اما توهم مادر میشی خیالت راحت❤️✅

مبارکه😍😍

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مباااارک توروخدااا واس امضام دعا کن امروز حکم طلاقم صادربشه توروخدااا شاید خدا ب دل شاد تو نگا کرد😭😭😭😭😭

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2728

مبارک گلی دلت شاد😃

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2738

میزاشتی بارت بعد۳ماه بشینه بعد میگفتی نی نی سایتا چشاشون شوره راجب خواستگارام میگفتم همه ادم حسابی تاتاپیک زدم کلن خاستگار کم شد همشونم بدردنخور

کاربره قدیمی هستم 😑نگید عضویتت مبارک
2706