2733
2734
عنوان

بیشتر تو زندگی مشترک چی اذیتتون میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3838 بازدید | 161 پست
اره نه یکبار سه بار کنارش نشینم گریه کردم گفت نه من این کارو نمیکنم ولی رفتم سر گوشیش دیدم دروغ گفته ...

خب بگو با اینکار ک رمز داره مشکل داری... خودت هم یاد بگیر چکار کرده ک نشون نمیده و تغییر بده..بگو اینطوری بهش شک داری

مثل شما.. اوایل مخفی میکرد خودم چک کردم فهمیدم. بعد اشکار کرد و همش دعوا.. بعدش گفت بزار ببینم تا چش ...

خوب نذاری یه جدا بدونه اینکه تو بفهمی میخره این کارو نکن

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا کلاس های آقای فراز قورچیان شرکت نمیکنی؟

تو یوتیوب میاد بالا

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
2728
دلیلی نداره من شاغلم خودم قبول دارم که نمیتونم زیاد جوابگوی شوهرم باشم چه اشکالی داره ببینه بعد بیاد ...

عزیزم بعد ناراحت نمیشی بعد از مدتی دیگه فیلم جوابگوش نباشه و بره واقعی رو تجربه کنه؟ شمام ک نیستی و راحت میتونه.. ببخشید نمیخوام بدبینت کنم ولی خودم این فکرو میکنم

دلیلی نداره من شاغلم خودم قبول دارم که نمیتونم زیاد جوابگوی شوهرم باشم چه اشکالی داره ببینه بعد بیاد ...

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳گلم چندسالته چند سال ازدواج کردی .بعد انوقت رابطه اتون خوبه

عزیزم بعد ناراحت نمیشی بعد از مدتی دیگه فیلم جوابگوش نباشه و بره واقعی رو تجربه کنه؟ شمام ک نیستی و ...

نظر شما جای احترام داره من شوهرمو میشناسم غیرت و عرضه اینکارو نداره

2738

یعنی شما میگی قبول داری نمیتونی زیاد حواب گوی شوهرتون باشید باید زنه غربی ببینه بعد بیاد پیشه شما یعنی فرقی نمیکنه صیغه کنه یا زن دوم یا دوست دختر داشته باشه اخه روانشناسی اینو قبول نداره میگه درستش اینه برای یاد گرفتن فقط یکبار اونم هرکدوم جدا نگاه کنن همین نه همیشه مثل داروی میمونه که هی بخوری اخر بدبخت بشی

الان اینکه من دارم از تهوع میمیرم شوهرم راحت خوابیده😑

اگر توخونه زنجبیل داری بو کن حالت بهتر میکنه کمی گلاب بخور

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

شوهر من بی مسئولیته..درست کارنمیکنه میگه شماها هم هیچی نخواین.چون من پول کم درمیارم

ما حدود 25روز قبل علائم کرونا داشتیم دکترگفت تست بدین ولی شوهره نزاشت به خاطر پولش 

حالاحتی نمیخواست بچه 11سالهمونو دکتر ببره

الان که خوب شدیم همه ازمون فرارمیکنن 

دکترگفت 21روز بگذره ناقل نیستین ولی اطرافیان من میگن تست بدین و نمیخوان مارو ببینن 

برای من غمانگیزه

2706