2726
عنوان

برای دخترم یه لباس خریدم..

382 بازدید | 29 پست

تا آوردم خونه گفت تنم کن، وقتی تنش کردم همون دقیقه اول پیکسلی که روش بود رو شکوند 

بعد یه گل بر جسته هم روش بود اونم کَند... 

بعد گله رو بو می‌کرد میگفت به به😂😂

بعد هم یه شکلات کاکائویی خورد دستشو مالوند به لباس 😂

2 سالشه،، 

تمام این اتفاقا در عرض چند دقیقه افتاد

نذاشت نیم ساعت لباسه سالم تنش باشه😂

عزیزم😍🤦🏻‍♀️

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ای جاننن

دقیقا عین دختر من🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر زاده منم همینجوره همشونو لاکی می‌کنه دوسالشه🤣🤣الآنم از دیشب هنوز نخوابیده 🤕

بہ‌داشته‌هات‌فڪرڪن‌🌿و‌بہنداشتہ‌هات‌بگو‌بہ‌زود؎مےبینمتون😌🦋-
2728

ای جونم دلم قربونش برم.....

حال دلت چقد خریدنیه🥺❤

میشه واس امضام دعا کنی راحت بشم😔💔🤲خاهرانه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

دختر منم همینه از بس همه چی میخوره میماله روزی دو سه دست لباس بلید عوض کنم 

راستی به دخترت کاکائو نده براش خوب نیست

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
خواهر زاده منم همینجوره همشونو لاکی می‌کنه دوسالشه🤣🤣الآنم از دیشب هنوز نخوابیده 🤕

پس چیکارداره میکنه🤣🤣🤣🤩🤩🤩😍

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
ای جونم دلم قربونش برم..... حال دلت چقد خریدنیه🥺❤ میشه واس امضام دعا کنی راحت بشم😔💔🤲خاهرانه

عزیزدلم انشالله به حق دردونه امام رضا زود زود مشکلت حل بشه زیبا😢😢😢

عزیزدلم انشالله به حق دردونه امام رضا زود زود مشکلت حل بشه زیبا😢😢😢

ممنونم😔💔🤲الهی تن دخترت سالم باشه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
دختر منم همینه از بس همه چی میخوره میماله روزی دو سه دست لباس بلید عوض کنم  راستی به دخترت کاک ...

من نمیدم اصلاااا.. بردمش خونه مادرشوهرم اون بهش میده 

حتی گفتم مادر بهش کاکائو نده میبره تو اتاق یواشکی میده بعدم بهش میگه مادر زود دهنتو پاک کن تا مامانت ندیده دعوا کنه😢

2706