2737
2734
عنوان

خیانت طلاهامو بفروشم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 43 پست

عزیزم یه حساب برای بچت باز کن براش پول بریز داخلش که خدایی نکرده اتفاقی هم افتاد آینده بچت معلوم باشه بعدشم اگه خدایی نکرده بخوایی جدا بشی دولت میگه مگه نه نصف مال تو هست برین دوتایی باهم داخل همین خونه زندگی کنین 

خــــــــــدایا فرزندم را  سالـــــم به مــــــن ببخش. برای سلامـــتی تو راهیــــم دعا کنیـــد🥰😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه حساب برای بچت باز کن براش پول بریز داخلش که خدایی نکرده اتفاقی هم افتاد آینده بچت معلوم باش ...

خیلی مشتاقه زمینو بخره باید طلاهامو ندم بگم نصف بزنی میدم

2731
نه من نزنه سند نمیدم

فکر میکنی خانمه میگه داخل محضریه مشکلی پیش اومد بهم قول داد گفت بعد میزنم اما دیگه نزد به نامم عزیزم گول نخور مردا از اونی که ما فکر میکنیم حریص تر هستن

خــــــــــدایا فرزندم را  سالـــــم به مــــــن ببخش. برای سلامـــتی تو راهیــــم دعا کنیـــد🥰😘😍
خیلی مشتاقه زمینو بخره باید طلاهامو ندم بگم نصف بزنی میدم

ببین ما بهت گفتم امیدوارم چند وقته دیگه با ناراحتی نیای تاپیک بزنی بگی کلا سرم رفته خونه نزد به نامم 

2738

اول و اخر طلای خانم ها را اقایون میگیرند 

حالا یا با قربون صدقه

یا با دعوا مرافعه 

یا با کلک یا هم برمیدارن 

و میگن خودت گم کردی ازبس شلخته ای

خدایا به جهت نعمت های بسیاری که به من دادی از تو سپاسگزارم https://harfeto.timefriend.net/16294449164816
فکر میکنی خانمه میگه داخل محضریه مشکلی پیش اومد بهم قول داد گفت بعد میزنم اما دیگه نزد به نامم عزیزم ...

من طلاهم بفروشم‌پولو به حساب خودم میزنم نزنه نمیدم باهاشم میرم محضر مبخوام رک هم بگم به خودش ک اعتامد ندارم

اول و اخر طلای خانم ها را اقایون میگیرند   حالا یا با قربون صدقه  یا با دعوا ...

من اینارو تازه خریدم یکمشم بابام قبل اینا ک بیشترشم بابام خریده بود فروخت خورد رفت

2706