2726

بچها من مشاوره کنکور قلم چیم . خودم فقط با دو ماه خوندن پیراپزشکی دولتی اونم شهر خودم اوردم

یک کانال تلگرام زدم تو این مدت باقیمانده نتیجه شما را زیر و رو میکند همان طوری که خودم همین طوری تغیر کردم   و به نتیجه رسیدم اخه من چند بار کنکور دادم و قبول نشدم تا سال اخر با دوماه خوندن پیرا اوردم

از دستش ندهید خودم ارزومه که کاش یک سال زود تر مشاوری داشتم که به جای برنامه های پوچ و حرفای کلیشه ای و تبلیغات کلاسا اینا رو بهم میگفت 

@vxsfjkkhgfhkkhfdasrghjkkmmbvv

این لینک کانال 

مطمنم خیلی بهتون کمک  میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هوشبری

انشاءالله که موفق باشید

ولی دوست عزیز واقعا دو ماه درس خوندن با ۹ ماه خیلی فرق میکنه.

حتی ۸ ماه با ۹ ماه فرق میکنه اون ی ماه آخر وحشتناکه و ادما میبرن و نتیجه ها دگرگون میشه

ببخشید امیدوارم ناراحت نشید ولی شاید تجربه ی کافی برای ارائه نداشته باشید مگر یسری اموزشایی ک شاید خود قلم چی ب پشتیبان ها میده

فقط باب دلسوزی بچه ها گفتم. حداقل اگرم جایی دیدید نمیتونید کمک کنید گمراهشون نکنید و بگید بهشون باور کنید بعضیاشون آیندشون زیر و رو میشه با همکارای شما

خانم آقای دکتر
انشاءالله که موفق باشید ولی دوست عزیز واقعا دو ماه درس خوندن با ۹ ماه خیلی فرق میکنه. حتی ۸ ماه با ...

دوست عزیز شما همه چیز رو نمیدونید من خودم تجربه کردم 

نمیدونم چطور میتونید به خودتون اجازه بدهید اینطوری حرف بزنید ولی مطمن باشید خیلی چیزا رو نمیدونید پس بقیه رو هم گمراه نکنید

دوست عزیز شما همه چیز رو نمیدونید من خودم تجربه کردم  نمیدونم چطور میتونید به خودتون اجازه بده ...

میشه بگید چیو نمیدونم؟

قطعا تجربه داشتن مهمه ولی تجربه ی موفق داشتن مهم تره 

شما رزومه ی تحصیلی منو نمیدونید چطور راحت میکوبید

پس خیلی بیراه نبود خواهش اولم ک هنوزم سرش هستم

خانم آقای دکتر
انشاءالله که موفق باشید ولی دوست عزیز واقعا دو ماه درس خوندن با ۹ ماه خیلی فرق میکنه. حتی ۸ ماه با ...

همین حرفای نا امید کننده ی شما ها ست که باعث میشید خیلیا اصن شروع نکنن و به امید سال بعد بشینن شما اگه خودت دانشگاه علوم پزشکی رفته بودی خیلی ها رو میدیدی که با دو ماهم قبول بشن

بله ایندشون زیر و رو میشه   و فرصتشون را از دست نمیدن

ممکن هم هست توهم استفاده از فرصت داشته باشن در صورتی ک با راهنمایی های ناکافی و غلط فرصت سوزی بشه براشون

من کاملا دارم از دلسوزی میگم چون تجربه ی مشابه موفق دارم 

خانم آقای دکتر
2706