2737
2734
عنوان

لانه گزینی

184 بازدید | 19 پست

سلام عزیزان.  من امروز موعد پریودمه ولی سه روزه لک میبینم در حد دوقطره  اما انروز یه مقداری بیشتر از قبل.

سه روز پیش هم یهو بلافاصله بعد از ناهار  حالت تهوع گرفتم و بالا اوردم.  گلاب به روتون. 

ممکن باردار باشم ؟ و لک لانه گزینی باشع؟؟؟

لطفا راهنماییم کنید. 

من بلد نیستم عزیزم،کاش ساعت پربازدیدتری میزدی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=189709522]من بلد نیستم عزیزم،کاش ساعت پربازدیدتری میزدی[/QUOTEخیلیا انلاین  ولی جواب نمی ...

چندروز دیگه صبرکن بعد بی بی چک بزن،ایشالا بارداری عزیزم😘

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
همین صبر کردن طاقتمو کم کرده  یعنی عصر بیبی بزنم  کاذبه؟؟؟

دیرتر بزنی مطمین تره الانم ممکنه درست نشون بده،برا هممون این صبرکردنا سخته،من یه هفته بعد موعد رفتم ازمایش اصلا بی بی نزدم

باردار بودین؟؟؟؟  علائم هم داشتین؟؟؟

اره،من درد وورم سینه وکمر درد داشتم که درحالت عادی قبل پریود ندارم،باورکن هرچی کمتر بهش فکرکنی واسترست کمتر باشه بهتز نتیجه میگیری،من ماهی باردار شدم که مطمین بودم این ماه نمیشه وبیخیال بودم

اره،من درد وورم سینه وکمر درد داشتم که درحالت عادی قبل پریود ندارم،باورکن هرچی کمتر بهش فکرکنی واستر ...

مبارکت باشه عزیزم  ان شالله به سلامتی♥️

من هرماه پریودم دوروز جلو میوفته  باید ۲۱ بشم ولی موعدم امروزه   سه روزه لک دارم ولی درحد سه قطره   برای اولین در عمرم  سه روز پیش ناهارخوردم گلاب ب روت درجا بالا اوردم    و همه علائم پریودی ماهای قبل هم دارم  فقط اینکه چرا پری نیومده و چرا استفراغ داشتم ذهنم درگیر کرده 

یدونه بیبی دارم  نمیدونم  بزنم یا نه

مبارکت باشه عزیزم  ان شالله به سلامتی♥️ من هرماه پریودم دوروز جلو میوفته  باید ۲۱ بشم ولی ...

مرسی عزیزم ایشالا قسمت خودت😍،من میگم چندروز صبرکن که دقیق تر باشه ،استفراغ تو ماه اول نیست معمولا الان من هنوز تهوع ندارم ایشالا که نی نی داری😍😍

مرسی عزیزم ایشالا قسمت خودت😍،من میگم چندروز صبرکن که دقیق تر باشه ،استفراغ تو ماه اول نیست معمولا ا ...

مرسی عزیزم 

یعنی دوروز دیگم صبر کنم که بشه ۲۱ 

اون ماه ۲۱ فروردین پری شدم 

آره اینجور بهتره  😊

این ماه هم‌من هم همسرم کلی انتی بیوتیک خوردیم  برای گوش درد و دندون درد  من مطعنم ک انتی بیوتیک بدن ضعیف میکنه و اجازه بارداری نمیده  ولی بازقدرت خدا بیشتره  ممکن بعد از یکسال انتظار  باردار شده باشم اون هم با این همه پنی سیلین 🙄🤔🥰

2706