2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یعنی امکانش هست ک تو سونو انومالی جنسیت رو اشتباه بگن ؟  حقیقتا ترسیدم اشتباه باشه چند ب ...

شما سونو ان تی جنسیت رو بهتون احتمالی گفت یا ن؟ اگه گفت تو آنومالی درست بود یا اشتباه؟

یا خداااا😨😨😨😨 چه خبرررههههههه زمان دختر من دوسال پیش ان تی ۹٠ بود انومالی ۱۲٠ میگفتیم چقدر گرونه ...

😂😂😂😂واقعا زیاد شده

تازه دوستم بنده خدا ک فشار و قند داره هر هفته باید بره سونو و نوار قلب بچه بگیره بیمه هم نداره

2728
چرا ننوشته؟ ازمایشش ک مهمه من تا حالا ی ازمایش غربالگری اول انجام دادم شد ۶۰ ی سونوntانجام دادم ش ...

نمیدونم والا دکترم چیزی نگفت پیگیر نشدم

دیگه زیاد خون نده 😑😂 یه ازمایش دیگه هم هفته ۲۴ داریم😥

نیروی مسلح ک خیلی خوبه بیمش حتما جای خوب برو سونو بیمارستان ک ب درد نمیخوره اصلا دقت نداره و فک نکنم ...

انجام ک میدن،ی نفر از اشنایا سونو انومالی رفت بیمارستان ولی عصر کلا شد ۱۰تومن گف خیلیم مجهز بود و دکتر خوب ولی خب ...

یا خداااا😨😨😨😨 چه خبرررههههههه زمان دختر من دوسال پیش ان تی ۹٠ بود انومالی ۱۲٠ میگفتیم چقدر گرونه ...

😂 ببین خواهر همین امروز دست ب کار بشی بهتر از فرداس😂😂 وحشتناک داره میره بالا 

شما سونو ان تی جنسیت رو بهتون احتمالی گفت یا ن؟ اگه گفت تو آنومالی درست بود یا اشتباه؟

من سونو انتی جایی ک رفتم اصلا درحد احتمال هم جنسیت رو نمیگه ولی انومالی رو صددرصدی بهم گفت حالا نمیدونم درسته یا ن😁 جای معتبری رفتم 

😂😂😂😂واقعا زیاد شده تازه دوستم بنده خدا ک فشار و قند داره هر هفته باید بره سونو و نوار قلب بچه ب ...

وای بیچاره خدا به داد اون برسه واقعا وضع خییییلی بدی شده ماهم گفتیم تا بدتر نشده و دیگه نشه بهش فکر کرد همین الان اقدام کنیم بهتره🤣🤣🙈🙈🙈

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
2706