2726
عنوان

زبان یادگرفتن

208 بازدید | 21 پست

سلام دوستان اگر کسی میخواد از پایه زبان رو یادبگیریه من میتونم بهش آموزش بدم بصورت آنلاین در 21 جلسه و جلسه ای 8 هزارتومان جلسه اول هم رایگانه 

هر کس خواست درخواست دوستی  بده و مقداری که بلده رو هم بگه تا براش برنامه بریزم

به ویژه برای کودکانتون》 من میتونم به صورت پایه ای و جامع و کامل آموزش بدم و قطعا نتیجه اش رو میبینید 

اونم هزینه اش همونه 

خواستین در خدمتم عزیزای دل

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
گرامر؟

لغات ، لیسنینگ، رایتینگ، گرامر و مکالمه همه باهمه 

هر درس از هر کتاب همشونو شامل میشه و کار میشه 

تا هر ترم رو خوب و کامل یادگرفته بشه

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ، دختر من 7 سالشه، براش کارتونهای انگلیسی گرفتم میبینه، به نظرت موثره کارتون یا کلاس ببرم؟

عزیزم کارتون خیلی خوبه مخصوصا تو سن دخترگلتون 🌷

کلاس در کنارش میتونه باعث بشه تا اون کارتون رو آگاهانه ببینه و براش تمرین بشه 😍

میشه ایدی تلگرام یااینستاتونوبدید؟

متاسفانه به دلیل حافظه پرم به خاطر درسام فقط واتساپ دارم اونجا در خدمتتون هستم

عزیزم کارتون خیلی خوبه مخصوصا تو سن دخترگلتون 🌷 کلاس در کنارش میتونه باعث بشه تا اون کارتون رو آگا ...

مرسی عزیزم. ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور باهاتون در ارتباط باشم 

سلام عزیزم در سطح ارشد میتونی درس بدی من فوق لیسانس دارم ولی اندازه ی یه دبیرستانی بلدم

سلام گلم روزت بخیر

عزیزم من راستش نمیدونم دقیقا در چه سطحی هستیم ، من خنوز ی مقداری تا تکمیل زبانم مونده ی مقدار کمی البته 

در چه حدی هستین میشه ی مثال بزنید که من اگر تونستم در خدمتتون باشم 

مرسی عزیزم. ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور باهاتون در ارتباط باشم 

گلم درخواست دوستی بدین من شماره واتساپمو براتون میفرستم هر سوالی باشه راهنماییتون میکنم و در صورت موافقت کلاس هارو بعد از امتحان من یعنی از بعد از 19 خرداد شروع میکنیم 🌷

گلم درخواست دوستی بدین من شماره واتساپمو براتون میفرستم هر سوالی باشه راهنماییتون میکنم و در صورت مو ...

ددرخواست دادم، فقط ببخشید خانومید یا آقا؟ اگه حانومید چرا پروفایل عکس مرده🤔😂

عزیزم برای کنکور زبانم جواب میده برنامتون؟؟؟  

نه عزیزم شاید بهتر باشه برنامه های جامع کنکور داشته باشین چون میترسم شرمندتون شم

2706