2726
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81916 بازدید | 1089 پست
یعنی بخاطر جسمت باهات ازدواج کرده......تجدید نظر کن تو تصمیمت...

هیچکی از اول از روح کسی خوشش نمیاد و باید حق داد که ادمها جاذبه جنسی رو تو ظاهرشون دارن

یکی از چاق خوشش میاد یکی از لاغر

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب فرض کن حالا لاغر کردی

بعدش چی؟چند سال دیگ اگ چاق شدی نتونستی لاغر کنی ولت میکنه میره؟😕

این مرد زندگی نیست عزیزم

دارم خواهرانه میگم بهت

از الان این کاربری دست من است ! تاپیک های قبلی مربوط به من نیست
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

از خوشی زیاد میخوری یا از ناخوشی پناه بردی به غذا ...علت یابی کن برای خودت ...بعد مشکل رو حل کن 

2728
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

خب خودت وقتی خودتو میبینی بدت میاد از نامزدت چ انتظار

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
ببین عزیزم نه این که نباید تلاش کرد برای ایده آل شدن اما زن و مرد باید در بدترین حالت هم همیدیگه رو ...

درسته . ولی بعضی مردا یا زنها رو یه چیزایی حساس هستن. اتفاقا خوبه یه مرد به اندام زنش حساس باشه. اونوقت زن به خودش میاد و بیشتر به خودش میرسه. 

سلام عزیزم من نظرای بقیه رونخوندم ولی ازدست نامزدت ناراحت نشواون بنده خدا هی بهت گفته نزار چاق بشی ب ...

من موندم عوض اینکه به اسی یک کلمه فقط بگن لاغرشو هی میگن رو تصمیمت تجدید نطر کن،لین مرد زندگی نیست،شوه ت جقد بده ولت میکنه،،...نسخه طلاق میپیچن

خواهشا خواهشا خواهرا زندگی شوخی نیست انقد ب بازیجش نگیرین برملتم نسخه طلاق نپیچین

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
من بخدا هم لیمومی گرفتم هم غفاری ولی هیچکدوم چون همش در رفت و امد خونه مادرشوهر و خودمم نمیتونم چون ...

من الان با لیمومی تو دو دوره حدود ۴کیلو کم کردم رودربیاستی رو کنار بذار تو و حالت مهم ترید البته ما خونوادمون و خونواده شوهرم تو شهرای دیگه ایی هستن‌ ، تو شهرمم بودن من غذامو با خودم خونشون میبردم قرار نیس تو زندگیت فدای خوش اومدن یا نبومدن بقیه بشه عزیزم