2726
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81916 بازدید | 1089 پست
الان چاقب؟؟چیکار کردی ب منم بگو

اره پرشدم ن چاق من دارم میخورم عزیزم اشتهااورم خوردم ولی بتو نمیتونم تجویزکنم من افسردگی و مریض بودم دارو خوردم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
شوهر منم از اول که دیدیم همو بهم گفت از چاقی متنفرم. گفت از یه حدی بالاتر دوست ندارم بری چون همیشه ا ...

اطرافیان منم همین طوری هستن حرف راست نمیزنن بهم میگفتن خوش به حالت چاقی خیلی خوبی🙄🙄

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من خودمم شوهرم خیلی غیرمستقیم بهم گفت دید حالیم نمیشه و همینجوری دارم میرم بالا دیگه مثل شوهر اس ...

خب غیرمستقیم گف ولی شوهر اسی زارتی رفت اصل مطلب

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

به نظرم جدا از حرف نامزدت

به فکر سلامتیت باش

من سابقه لاغر کردن دارم ۴ سال پیش ۲۰ کیلو کم کردم

ولی عاشق دوره رژیمم بودم کل زندگیم رو برنامه بود ورزش کردنم غذا خوردنم همه چییییی 

با دید مثبت نگاه کن 😍سالم خوری و ورزش کردن بهت اعتماد به نفس و انرژی میده حتما شروع کن💪🏻

❤🩵🧡
2728
اطرافیان منم همین طوری هستن حرف راست نمیزنن بهم میگفتن خوش به حالت چاقی خیلی خوبی🙄🙄

دقیقا . اصلاااا نباید حتی از خواهرتم نظر بخوای فقط خودت و همسرت

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
همه میگن کالری شماری     من جرا اعصابم نمی کشه  استرس می گیرم هی بخوام برم کالریشو ...

یه هفته کالری شماری کنی آمار دستت می یاد و می فهمی مثلا هر تکه نان‌چند کالری داره و خودت محاسبه میکنی نیاز نیست همیشه کالری بشماری

ارادم خیلی ضعیف شده نمیدونم چرا طاقت گشنگی ندارم تااخر شب خوب رعایت میکنم اخر شب گشنم میشه میرم خورا ...

برودکتراینجوری که نمیشه رژیم گرفت اینجوری ضعیف میشی پوستت میفته.بایدتحت نظردکتررژیم بگیری

من کاری به حرف نامزدت ندارم یه خانم باید بخودش برسه ورزش کنه بخاطرسلامتیش تناسب اندام داشته باشه من بعد زایمانم ۸کیلو اضافه دارم هزار تا مشکل برام پیش اومده تاالان سزارین کرده بودم اجازه ورزش نداشتم من بعد میرم خصوصی باشگاه بااین اضافه وزن باردار شی ممکنه قند چربی فشار خون بگیری بفکر سلامتیت باش 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم..ب امید یه روزی منم چاق بشم 😍

ایشالا

واااااااا😐😐😐😐😐😐

این پسرا و مردا چرا اینطوری عجیب و یجوری ان😐😐😐😐😐😐

نامزد من بعد گیر داده یکم چاق شو چیه شبیه خلال دندونی 😐😐😐😐😐😐

با حرفت استارتر فهمیدم با حرف نامزدم نرم تو چاه الان چاق شم دوروز بعد بگه لاغر بشو😐😐😐😐😐😐😐

فقط اینکه تو هم مثل خودت بهش گیر بده دست از سرت بر میداره منکه بهش گفتم از اول همین بودم و تمایل به چاقی ندارم سرمو کجا بکوبم 😐😐😐😐😐😐

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

چقد تفکرات زنانمون ضد زنه چقد درگیر خودکالا انگاری هستن..چقد اینو فرو کردن تو ذهنمون که تو باید مطابق معیارهای مرد باشی بی کم و کاست و اگه نباشی مرد میتونه تحقیرت کنه..

کاش دخترا و پسراتونو با این فکر پرورش ندین.زن کالای جنسی نیست که چون طول و عرضش اول یچی بوده بعد که تغییر کرد دیگه ادم بندازه کنار..اینهمه خانوم که شوهراشون بعد ازدواج کچل شدن 

الان اگه خانومی میگفت شوهرم کچل شده شوهرم لاغر شده من قهر کردم گفتم این الانتو نمیخوم بهش حق میدادین؟به خدا حق نمیدادین چطوره که به اقا حق میدین پس؟چون فکر میکنین زن وسیله ارضای مرده نگین نه که دقیقا پستوی ذهنتون همینه

گلم همسرت حق نداره تحقیرت کنه که من اول لاغر دیدم..همه ی مردا دختر رو که میبینن لاغرتره پوستش زیبا تره چهره و هیکلش دخترانه تره ببخش سینه هاش متفاوته شکمش متفاوته بعد ازدواج مخصوصا بعد بچه کل اینها تغییر میکنه خب پس باید بزنه تو سر خانومش که من تو رو دیدم سایزت ۷۰ بود الان شدی ۸۵ من دیدمت پوستت ترک نداشت الان ترک داره؟موهات پرتر بود الان کم پشته؟نه  گلم هیچ مردی همچین حقی نداره 

همسرت میتونست بهت بگه بیا از امروز ورزش کنیم باهم بیا رژیم سالم خواری بگیریم باهم با اینکه همه جوره واسم جذابی ولی چون دوست دارم همیشه سالم باشی چون دوس دارم سالهای سال در کنارم باشی بهتره هر دو به سلامتمون اهمیت بدیم.

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

فقط اونایی که میگن شوهرش حق داره!   براتون متاسفم    وقتی ما خانما برا خودمون ارزش قائل نمیشیم همینه دیگه     ینی اگه یه خانمی براثر حادثه زیباییش رو از دست بده     اصلا تو بارداری چاق بشه   مریضی بگیره   شوهره بزاره بره دیگه     چاقی و لاغری انقد بخواد برا مرد مهم باشه پس بعده ها هم حتما تو مشکلات که برا خانم پیش میاد همپای به درد بخور نیست     

2706