2726
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81916 بازدید | 1089 پست

اولا که با این پسره کات کن کلا.ب درز لای جرز توالت میخوره.میدونی چرا؟چون حالا الان لاغرم بشی پس فردا بعد ازدواج 20 -30 کیلو سر بارداری چاق میشی.اون موقع دیگه احتمالا میخواد بگه دارم بالا میارم ازت.اینو ک ول کن.هیچ ب دردت نخواهد خورد
دوم این ک بعد این ک این مردک فلان فلان ول کردی رژیم قندی میگیری.هیچ کاری هم نکنی.ینی هیچ ورزشی فعالیتی چیزی فقط کارای خونه رو بکنی قشنگ کم میشی.رژِم قندی شامل این میشه ک تو کیک و شیرینی جات نخوری و اگرم خواستی بخوری خرما بخوری.برنج و نون نخوری و همه غذاهات رو فقط با نون جو بخوری.ماکارونی ک تعطیل کلا.در طول روزم همش سیب سیب سیب و پرتقال و اینا.تا میتونی سیب میخوری.من همین جوری کلی لاغر شدم 3 هفته ای

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی غذاهای سرخ کردنی هم تعطیل میشه مرغ و گوشت رو روی این توریا رو گاز بپز یا با سیخ.سیب زمینی هم اصلا نخور چ آب پز چ سرخ کرده.

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه
2728

[QUOTE=189674176]قبلا ۶۵ بودم الان ۸۵  قدم ۱۶۳ [/QUOTEاسی اراده کن تو میتونی باز از دوباره خوش اندام بشی منم تا چند ماه پیش ۸۵ بودم الان تقریبا دیگه به ۷۰ دارم میرسم خیلی حس خوبیه با خودت کار کن تو میتونی 

خدایا شکرت

من بعد زایمانم ۴۶ بودم. ولی بخاطر اینکه مریضم دارو اینا استفاده میکنم ینی شدم قول ی ادم دیگ شدم ن زشت باشه ها پرشدم شوهرمنم لاغردوس داشت ولی الان میگ قشنگترشدی بنظرم اگ بدشونم بیاد نباید خیلی مستقیم بگن طرف شایددلش بشکنه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

عزيزم منم شوهرم ميگه لاغر دوست دارم به شوخي ميگه روز اول لاغر پسنديدمت 

ي بار بهش گفتم هميني كه هست اگر منو ميخواي همي مدليم فردا پيريه مريضيه بارداريه ... ادم تو گذر زمان تغيير ميكنه گفت عزيزم شوخي كردم سربه سرت گذاشتم

گفتم لطفا تو اين مورد سر به سر من نذار حوصله ندارم

٥٢ بودم الان شدم ٦٠

خيلي رك حرفتو بزن سنگاتو وا بكن همين الان 

ای خدا من شوهرم میگه چاق شو این نامزدش میگه لاغر کن ..من آرزوی چاق شدن دارم 

منم ارزوی چاقی شدم طوری ک دکتر رفتم گف چراانقد لاغری ولی الان😅😅😅😅😅😅

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

شوهر منم از اول که دیدیم همو بهم گفت از چاقی متنفرم. گفت از یه حدی بالاتر دوست ندارم بری چون همیشه از زن چاق بدم میومد‌.

من متاسفانه چاق شدم مثل خودت بعدش  گفت که اینجوری هیکلمو دوس نداره و گفت اگه حامله بشی درک میکنم چون همه خانما این دوره رومیگذرونن ولی الان خودتو کنترل کن .

کلا احساسش بهم عوض نشد ولی ظاهرمم دوست نداشت

منم الان وزنمو خداروشکر اوردم پایین خیلی خوشحاله همش میگرده ازم تعریف میکنه😁 میگه موقع رابطه لذت میبرم بااین اندامت(البته خودمم چاق میشم از رابطه لذت نمیبرم چون خیلی بد چاق میشم)

چون اطرافیانم خیلی به خودشون میرسن بعد به من میرسیدن میگفتن نه چاق نیسی هیکلت خوبه😒

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
باردار شدید میخواد چکار کنه؟  میخواد زبونم لال ولت کنه بره یا ببخشید ک میگم ها بهت خیانت کنه؟& ...

پروفت عکس خودتونه؟

زلیخا...جان یوسفت راستش را بگو...به خدایت چه گفتی که خودش اینگونه پادرمیانی کرد؟؟!!
من بعد زایمانم ۴۶ بودم. ولی بخاطر اینکه مریضم دارو اینا استفاده میکنم ینی شدم قول ی ادم دیگ شدم ن زش ...

اخه من خودمم شوهرم خیلی غیرمستقیم بهم گفت دید حالیم نمیشه و همینجوری دارم میرم بالا دیگه مثل شوهر استارتر برخورد کرد ... 

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

لاغر پسندیده دیگه،  برخی واقعا حساس اند لاغر بشو خب

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
2706