2737
2734
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81939 بازدید | 1089 پست
خیلی رفتم رژیماشون خیلی سخته نمیتونم رعایت کنم ۲ تا رژیم از دکتر گرفتم ک اصن ی روزم رعایت نکردم هرکد ...

رژیم یعنی گشنگی تو هم مث من گشنگی خیلی سختته مخصوصا کالریشماری بدتره همش گشنه ای

بنطرم قطره زیره بخور واسه اشتهای کم

ولی برو باشگاه ایروبیک اونم هر روز  اولش که خیلی سخته ورزش هاش چون همش بپر بپره ولی کم میکنی مخصوصا اگ هر روز بری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

یه سوال

فضولیه ببخشید شما حامله هستی؟؟!

چون تو پرفایلت نشون میده 37 هفته 6 روز دیگه بچت به دنیا میاد  

برایت بهترینها را آرزو میکنم  
حتما تا حالا شوهرش با بیان خوش بهشون گفتن ولی اثر نکرده و مجبور شده اینو بگه . و میبینی که به شکل ت ...

آدم تا خودش نخواد تلنگر که سهله زلزله و طوفانم تکونش نمیده😊

استارتر اول باید بخاطر سلامتی خودش لاغر کنه همسرشم مهمه که چاق دوست نداره ولی قبول کنیم این طرز بیان درست نبوده که من تورو لاغر پسندیدم حتی اگه 100بارم گفته بود بازم حق نداشت به خانومش دلهره بده،انسانه دیگه خمیربازی که نیست..اینجوری این ذهنیت برای استارتر بوجود میاد که تا آخر عمرش حق نداره تغییر کنه چون آقا اونجور پسند کرده!وبا کوچکترین تغییر تو ظاهرش استرس بگیره که نکنه الان همسرم ازمن خوشش نیاد و......

موفق باشید

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...

لابد دو روز دیگه که سنت بره بالا هم میگه من تو رو جوون پسند کردم کسی که همون اول بخاطر ظاهر اینجوری تحقیرت کنه و بگه بدم میاد یکمم که سنت بره بالا یا باردار بشی معلوم نیس چه رفتاری کنه همسر باید همراه باشه نه رییس که تصمیم بگیره برا همه چیت

تو چِه دانی سِرِّ جَهانی مَن زِ آنَم و تو بیرون اَز آنی...
2738
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

چند کیلو بودی و الان چند کیلو هستی. قدت چند؟

راستی هم خدا رو میخوای و هم خرما رو. اگه شوهرت رو میخوای باید به ظاهرت برسی. خب اون بیچاره تو رو لاغر پسند کرده و  حقیقت رو بهت گفته

بعد از بارداری میخواد بندازتش دور؟

خب بعد بارداری اگه چاق بشه . باز با شیر دادن و ورزش وزنش رو متعادل میکنه. من خودم باردارم. تا االان 6 کیلو زیاد کردم و 6 ماهه هستم. امیدوارم بعدش بتونم وزنم رو متعادل کنم. بعد اینکه شوهرش به نفع استارتر حرف زده. واقعا چاقی خوب نیس. هم ظاهری و هم بیماری

با اجازه استارترعزیز

برای کارم با آقایی تو تلگرام آشنا شدم چند مدته و منو خیلی راهنمایی میکرد چند روز پیش انلاین نبود گفت تنظیمات رو تغییر دادم که برام پیام نیاد و فراموش کرده که برداره و عذرخواهی کرد اما الان چند روزه کلا نه جواب میده نه آنلاین شده

خیلی هم آدم متشخصی بود

حالا نمیدونم بهش پیام بدم بگم اگه نمیخواد همکاری کنه روراست بهم بگه نه اینکه غیر مستقیم بگه

یعنی چی آخه

قبلا هم گفتم بهش که اگه وقت نداشت بگه اما الان چند روزه ازش خبری نیست کلا نمیدونم هست یا نیست

موقعیت خوبی بود برام ولی نمیدونم چی کار کنم میگم زشت نباشه بهش پیام بدم اخه خیلی کمک میکرد 😑🤦‍♀️

وزنتو کم کن خودتم ول نکن اینجوری اما نامزدتم به درد نخوره ببین ن کی بهت گفتم چون به جای اینکه بگه من از زن چاق بدم میاد باید میگفت بیا بریم متخصص تغذیه بیا و ورزش کن بیا و رژیم بگیر پس اگر بعدا خدای نکرده یه بیماری گرفتی موهات ریخت از زن کچل هم بدش میاد ولت میکنه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2706