2726
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 81916 بازدید | 1089 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باردار شدید میخواد چکار کنه؟ 

میخواد زبونم لال ولت کنه بره یا ببخشید ک میگم ها بهت خیانت کنه؟ 

مرد اونی هست که خانمش رو همه جوره دوست داشته باشه هیکل و چهره همیشگی نیست ممکنه یه روزی از دست بده ادم

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
نامزدت رو بیخیال علت اضافه وزنت چی بوده؟ داروی خاصی مصرف کردی یا بخور بخور 

نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوام لاغر شم خیلی سعی میکنم ولی تااخر شب خوب پیش میرم اخر شب گشنم میشه میرم هرچی دم دستمه میخورم خودم دوس دارم عروسیم لاغرشم خودمو تو اینه میبینم بدم میاد ولی ارادم صفره 😔😔😔

مامان ابرا و آرهان 😍🥰
2728

بگو منطقی پس اگه یه روز من خدای نکرده تصادفی چیزی کنم طوریم بشع میگی تو دیگه سالم نیستی من سالم پسندت کردم 

درسته لاغری خوبع انا نه حرف شوهرت ک فقط واس لاغریت بخادت

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

خب این مسئله بنظر منم مهمه 

منم دوست دارم شریک عاطفیم به معیارام نزدیک باشه 

از خانوما و اقایونی که بعد ازدواج دیگه اندامشون رو فراموش میکنن خوشم نمیاد واقعا

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

وا بگو مگ همه همیشه اونجوری  می‌مونن ک تو روز خواستگاری همو دیدن؟؟؟ تو زندگی مشکلات هست غصه ها هست پستی بلندی داره آدم تغییر میکنه لاغر میشه چاق مبشه بی حال میشه مریض میشه رنگ پریده میشه... زایمان هست بارداری هست.... مریضی هست... قرار نیس ک همیشه مثل همون بار اول بمونن آدما... قرارم نیس تو زندگی تا یکم تغییر شکل دادیم طرفمون بگ نه دیگ من تورو نمیخوام!؟ عزیزم  زندگیه خاله بازی ک نیس ایشون ب سن ازدواج رسیده اصلا بلوغ فکری داره؟ ب نظرم با ی عروسک ازدواج کنه اصلا تغییر اندام نمیده براش 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
خب یکم به خودت اهمیت بده عزیز دلم  نه بخاطر نامزدت بخاطر سلامتی خودت

ارادم خیلی ضعیف شده نمیدونم چرا طاقت گشنگی ندارم تااخر شب خوب رعایت میکنم اخر شب گشنم میشه میرم خوراکی میخورم میگم ولش از فردا فردام دوباره همون  میشه ارادم صفر شده دارم خودمم دیونه میشم دلم میخواد عروسیم لاغر باشم تو اینه خودمو نمیتونم نگا کنم ولی رژیمم نمیتونم بگیرم😔😔

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

والا دخترخاله من بعد بارداریش اصلا از ریخت افتاد ولی شوهرش هنوز خوش تیپه شاید سلیقه شه ولی خب ادما همیشه یه جور نمیمونن اون میخواد بیشتر به خودت اهمیت بدی شاید روش نمیشه جلو بقیه زنش چاق باشه  

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔
نمیدونم کلا بیخیال خودم شدم هی فست فود و خوراکی و این چیزا اصن ارادمم خیلی ضعیف شده خودمم خیلی میخوا ...

چندکیلویی الان ؟هیکلت چجوریه 😞منم چاقم اونی که باهاش دوستم چاق یدش میاد و 😞

2706