2726
عنوان

نامزدم بخاطر چاقیم قهر کرده

81916 بازدید | 1089 پست

من نامزد کردم خیلی خوش هیکل بودم ولی الان چاق شدم نامزدم هی گف لاغر شو من هی هرروز چاق تر شدم امشب گفت گفتم واس لاغری میخوای منو بخاطر ظاهر میخوای برو من اینجوری نمیتونم گف من تورو لاغر پسند کردم من از زنای چاق کلا بدم میاد ک زده میشم نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحت شدم 😔😔

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لاغرشو ولی توهم بهش گیر بده بگو موهات نباید سفید شه یا نباید پیر شی چون من اونجوری پسندیدمت

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔

بنظرمن حق داشته خب..

شمارو لاغر پسندیده...

اگ‌نه ک میرف دنبال ی دختر چاق..

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

تصور کن شوهرت کچل بشه...خودت نمیگی به ظاهرت برس و مو به کار؟؟ خب شاید لحنش بد بوده ولی در کل رو خودت کار کن و به هیکل و لاغریت برس ..استخر برو و ورزش کن .جدای حرفای اون کلا لاغری و هیکل خوب به خودت حس خوبی میده

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2706