2726
عنوان

جین پاره 😑

126 بازدید | 14 پست

سلام 

من ی مشکلی دارم 

نزدیکای ۱۶-۱۷ سالمه و مامانم نمیزاره جین پاره بخرم 

همه دوستام جین پاره دارن البته این فقط دلیلم نیست 

ب نظرم واقعا تو استایل جذاب ب نظر میرسه 

نمی‌دونم چیکار کنم راضی شه 

فقط دوستان لطفا نگید چرا جین پاره و اینا من فقط اومدن ازتون راهکار بگیرم نه اینکه تفکرم اصلاح بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب پس جهنم 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
تنها چارش اینه یه معمولی بخر پاره کن بگو خوردم زمین الان گرونیه برای اینکه اسراف نشه بیخیال میشه

ن خب من ده تا جین دارم یکیش پاره شه میگه برو یکی دیگ بپوش 

اصن مشکلش اینطوری حل نمیشه 😂😂

ن خب من ده تا جین دارم یکیش پاره شه میگه برو یکی دیگ بپوش  اصن مشکلش اینطوری حل نمیشه 😂😂

ماشالا پشتکار بزرگوار از شما بیشتره ظاهرا🥴

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
😐😐 الکی میگی؟

نه والا 

اومدم نصیحت که گفتی که پذیرا نیستم   

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

من سی سالمه یه دختر دارم یکی هم باردارم عاشق جین پارم البته طوری نباشه ک پاهام معلوم بشه.از این ریش ریشا.ولی شوهرم غر میزنه وقتی میپوشم.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خدااااااااا از این مامانا لدفن 😂😂🙁

عزیزم...من ک تا حالا نپوشیدم....😉

مثلا پا بند تا حالا نزدم..ولی واسه دخترم گرفتم..نمیدونم کارم درسته یا نه..ولی یکارایی یه لباسایی تا یه زمانی آدم مایل انجام بده یا بپوشه بعد نه..مثل الان من...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706