2737
2734
عنوان

بیاین براتون ایت الکرسی میخونم حاجت روا بشین الهی

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 162 پست

ان شاء الله یه ازدواج خوب نصیبت بشه، پر از آرامش و خوشبختی 

اسمم سحر، برای آرامش و حل مشکلات و گشایش مالیم دعا کن، ممنونم 

ممنون میشم یه صلوات یا حمد برای خونه دار شدنم و سر و سامون گرفتن زندگیم مهمونم کنی، دلت همیشه شاد شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@حنای_من    دوستاتو تگ کن براشون بخونم برا خودت خوندم عزیز دلم😘

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ 

وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا

فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا 

.

.

ممنونم الهی سفید بخت شین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

@zizou_chavoshi    
@donya_ghamgin    
@maryaaaaaammmm    
@nazila_taji    
@ماهیکس    
 لطفا برای 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2731

@تیناجونیی    
@دارچینم    
@timtima    
@خوبها    
@asaal7271    

@شیرینخانووم    

@خداگونه    

@مهدیهمهدی    

@گیلاس_مهربون    

@زاگرس_کاسپین    

@تیناجونیی     @دارچینم     @timtima     @خوبها   &n ...

ممنون خواهرم انشالله حاجت روا باشید الهی آمین

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
@تیناجونیی     @دارچینم     @timtima     @خوبها   &n ...

ممنون خواهری.خیلی لطف کردی❤️

ایشالا مشکلاتت حل میشه و حاجت روا میشی🍃

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738
@zizou_chavoshi     @donya_ghamgin     @maryaaaaaammmm     ...

بهترین دوست و خواهر من، دردت ب جانم سلام...

ممنونم ک همچنان ب یادم هستی و برام دعا میکنی، تا قیامت محبت و بزرگواریتو فراموش نمیکنم...

الهی هر حاجتی داری ب حوائج قلبیت برسی و گره از مشکلاتتون ب دست خداوند باز بشه...

برام خیلی دعا کن فرشته ی زمینی، بشدت بیش از پیش محتاج دعای خیرت هستم🙏🏼♥🙏🏼

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

اللهم صل علی محمد و آل محمد

واسه نی نی من بخون لطفا دعا کن دفعه بعد برم سونو بگن مشکل حل شده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706