2410
2553
عنوان

کیا درباره ی مراقبت پوست اطلاع دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3826 بازدید | 112 پست

سلام منم چند وقت پیش دچاره ریزش شدید مو شدم به طوری که موهام کلا نصف شده و تهش سفیدی سرم بعضی جاها معلومه کسی روغنی یا محصولی میشناسه که باعث رصد مجدد مو بشه؟؟؟؟خیلی لازم دارم

راستی ارثی هم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر پیج خوب برای معرفی سراغ دارید بگید بهم عزیزم. من هییییچچچچچ اطلاعاتی ندارم. یا برند هارو هم بگید ...

عزیزم من چند سال ایران نبودم و اونجا اکثر برندایه اصل آمریکا و فرانسه استفاده میکردم حتی ایرانم که اومدم همینطور ولی دیگه کمیاب شدن به ایرانی ها رو آوردم خیلی از برندارو هم امتحان کردم اوردینری بسیار برند گرونیه همه خارجیا من چند مدته روتینمو عوض کردم و به شددددددددددددت راضیم و اینکه بهترین محصولات پوست برندایه آسیای شرقیه مثل اوردینری بدون الکل و مواد مضر و کاملا وگان یعنی بدون تست حیوانی من پوستم خیلی حساسه و سریع واکنش نشون میده واینکه محصولات ایرانی همه الکل دارن همههههه شوینده ها سولفات دارن و بعضی ها که پارابنم دارن

2456
عزیزم من چند سال ایران نبودم و اونجا اکثر برندایه اصل آمریکا و فرانسه استفاده میکردم حتی ایرانم که ا ...

ولی اوردینری دو تا سرم عالی داره یکی بافه که برای 30 سال به بالاست و یکی مایتریکسل که برای 20 تا 30 سال برای پیشگیریه چون تو این سن مایتریکسل یه چیزیه که تو کلاژن سازی نقش داره و تو این بازه کم میشه و این سرم برای پیشگیری خیلی خوبه و سرم هیالورونیک اسید نیتروژنا برای 30 به بالاس چون به شدت قویه

من چون پوستم خیلی به مواد شیمیایی داخل شوینده ها حساسه خیلی بم نمیسخاتن از ایوروشه بایودرما فارماسریز و اکثر ایرانی ها الان صابون گیاهی خریدم اصلا مواد مضر ندارن و روغن گیاهیم دارن بهترین شوینده هایی که تا الان استفاده کردم از پیج سیندرلا خریدم واقعا عالی بود

من چون پوستم خیلی به مواد شیمیایی داخل شوینده ها حساسه خیلی بم نمیسخاتن از ایوروشه بایودرما فارماسری ...

الان من متوجه نشدم این برندی که گفتید الکل نداره خارجی هست و تو ایران پیدا میشه؟ 

پس ایرانی ها رو نمیشه کلا استفاده کرد ضرر داره؟ 

لطفا آدرس پیج سیندرلا رو بذارین و اینکه اصلن مطمئن هستید؟ 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2714

سلام عزیزم.چون سن ات کمه و تو اوج کلاژن سازی پوست هستی توصیه ام اینه بخاطر سلامت پوستت مکمل خوراکی استفاده کنی.هفته ای دو تا ویتامین Eخارجی بخورهمیشه. بصورت دوره ای گاهی بیوتین مصرف کن.به سلامت پوست و مو خیلی کمک میکنه.میوه و آب و سبزیجات فراوون.

حالا اگه میخوای پوست لطیفی داشته باشی بخاطر خشکی پوستت همیشه مرطوب کننده بزن.نیاز به هزینه زیادی نیست.مرطوب کننده مدیلن خیلی خوبه

و در آخر اسکراب ...اسکراب یه لایه بردار ضعیفه که سلولهای مرده رو برمیداره و به شفافیت پوست کمک میکنه

اگر پیج خوب برای معرفی سراغ دارید بگید بهم عزیزم. من هییییچچچچچ اطلاعاتی ندارم. یا برند هارو هم بگید ...

برای ابرسان و مرطوب کننده برندهای سیمپل و نیتروژینا و وچه خوبه 

وچه ارزون تره 

برای ژل شستشو هیدرودرم و فاربن 

برای تونر ژایا اینسفری فاربن 

کرم دورچشم وچه الیوکس نیتروژینا

مرطوب کننده سیمپل 

من مشاورم صبح بعدبیدارشدن و شب قبلدخاب بافیس واش بشور صورتو.کرم روز و شب بزن گرم ویتامین سی شبا یک روز درمیون بزن ابرسان صبح ک شب .مرطوب کننده اینارو بزنی عالی میشی .هفته ای یبار الی دویار اسکراپ اماسک ورقه ای لسکراپ عالیه

رنگ ولایتhaircolorist

یعنی دورازجون شما ادم غلط میکنه تو نی نی سایت یه کلمه راجع مراقبت پوست میپرسه. این زیرمجموعه های شرکت نفیسو پنبه ریز خودشونو میرسونن تونرو ابرسانو کوفتو زهرماربمال. بابا بزارین ببینیم بقیه چی میگن اخه 

بقران الکیه همش فقط پول میکشن

نبابا من خودم اتفاده دارم صورت شفاف و براق میشه من ک خیلی راضیم بشرطی ک کلارعایت شه اگرپوست باشامپوبچه یاصابون شسته شه هرچقدرم ویتامین وابرسان بزنید هیچ اثری نداره من دخترخالم بامشاورهدای ک گرفت پوستش عالی شد۱۹سالش بودداقون بود

رنگ ولایتhaircolorist
2706