2726
عنوان

ی سوال مامانا

194 بازدید | 27 پست

من تو ۲۳هفته و ۵روزم امروز دوستان

۷اردیبهشت رفتم سونو۲۲هفته و ۱روز بود ک گفت طول سرویکس کمتر از ۸میل شده و فانل تو سرویکس رویت شده با معاینه هم گفتن کیسه اب در واژن رویت شد..

خیلی نگرانم😭😭😭😭میخاستم بدونم امپول ریه رو از کی میتونم استفاده کنم الانم استراحت مطلقم و شیاف و امپول پروژسترون استفاده میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آمپول ریه الان نمیزنن برات مگه اینکه بخوای بدی زایمان قبلش برات تزریق میکنن هفته ات خیلی پایینه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
هیچی گف با استراحت بتونی تا ۲۸هفته نگه داری بچرو برمیداریم تو دستگاه بمونه

پس استراحت کن تا جایی ک میتونی چاره ای نیست توکلت بخدا باشه استرس و ازخودت دور کن که سمه برات

قرار سزارینم  ده روز بعد بود ک ده روززودتر پاره شد آمپول زد چهار ساعت بعد سزارین  بعدم فرد ...

خوشبحالت من خیلی استرس دارم میترسم ک زودتر بیاد چطوری میتونم لاقل تا۲۸هفته نگه دارم ینی بنظرتون چطور بیشتر مراقبت کنم و اینکه بچه از ۲۸هفته تو دستگاه میمونه؟  ؟

خوشبحالت من خیلی استرس دارم میترسم ک زودتر بیاد چطوری میتونم لاقل تا۲۸هفته نگه دارم ینی بنظرتون چطور ...

میدونم هفت ماهه میمونه ولی هشت ماهه نه نترس ترس و دور کن رو توالت فرنگی بشین مراقب باش یبوست نشی ک زور بزنی  رابطه هم نداشته باش مدت زمان حموم خیلی کوتاه در هفته نهایت یک یا دو بار برو حموم

2706