2733
2734
انشاالله بحق این آفتاب غروب و12امام و14معصوم که همه وهمه حاجت روابشن مخصوصا فرانک عزیز واستارترعزیز ...

فداتون بشم ممنون از لطفتون❤❤❤❤ان شالله سربلند و عاقبت به خیر بشید الهی آمین

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ ...

فدات بشم ممنون عزیزم❤❤❤ منم به نیتت خوندم،ان شالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی الهی آمین

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَ ...

قربون محبتت بشم نازنینم❤❤❤منم به نیتت خوندم ان شالله همیشه سالم و تندرست و دل شاد باشی الهی آمین

خوشبحاالت خیلی اونجا قشنگه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مرسی عزیزم‌.اسمم زهراس لطفا دعام کن..برای خانوادمم صلوات بفرس بی زحمت.منم برات حمد خوندم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738

عزیزم یه عکس از اونجا میزاری من تاحالا نرفتم اونجا

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706