2733
2734

امروز صبح رفتم کلانتری و چون معاون کلانتری دوست بابام بود ازش خواستم که رفیق صمیمیم که ۴ سال باهم بودیم باهام روبرو کنه الان جریان توضیح میدم چی شده

مهر ماه ۹۸ رفته بودم خونه دوستم و چون دیر وقت شده بود و خانوادم دائم زنگ میزدن منم با دست پاچگی وسایلم جمع کردم و برکشتم خونه وقتی اومدم خونه وسایلم زیر و رو کردم دیدم مدارکم که شامل کارت ماشین و کارت سوخت و کارت بانکیم بوده خونه دوست صمیمیم جا مونده هیچی بهش زنگ زدم گفتم من مدارکم خونتون جا مونده گفت اشکال نداره عزیزم پس فردا که میام دانشگاه برات میارم اینم اضافه کنم که مهر ماه ۹۸ تمام کارت های بانکی رمز دوم داشت منم رو یه کاغد خیلی کوچولو رمز نوشته بودم این دوستمم رفته سر مدارک و رمز دومم فهمیده و اندازه ۷۰۰ تومن واسه خودش شارژ و خرید اینترنتی کرده منم گفتم بیخیال برای ۷۰۰ تومن شکایت نکنم بالاخره رفیقم بوده تا اینکه دیدم یه دوست پسرم پیام داده و بدی من گفته و بعدشم گفته اگه سونیا نفهمه من میتونم باهات باشم در صورتی که ماهی ۲ میلیون خرجم کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکایت کردی چجوری ثابت کردی

اینجور خریدا رو میشه راحت پیگیری کرد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اشتباهت همین بوده که گفتی بیخیااال 700 میشی.علف خرسه مگه؟پدرت از جوب پول. پیدا میکنه که تو حاتم بخشی کنی؟که گفتی بیخیال؟

دوستتم دیده بیخیالی پروتر شده 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2738

چه دوست کثیفی حالم از رفیق به هم میخوره منم با دوست صمیمی کات کردم یه شر و فتنه به پا کرده بود انداخت گردن من 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی ک تنهایی رو یاد گرفته💜
از کارتم پیرینت گرفتم خرید های اینترنتیش مشخصه 

خب پس استرس نداشته باش با خودت تکرار کن چیا میخوای بگی اونجا دست پاچه نشی اصلا ترس و خجالت نداره اونی ک باید خجالت بکشه و استرس داشته باشه اونه

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
اشتباهت همین بوده که گفتی بیخیااال 700 میشی.علف خرسه مگه؟پدرت از جوب پول. پیدا میکنه که تو حاتم بخشی ...

حالا عزیزم من رفتم شکایت کردم ولی خیلی میترسم بعد یکسال و نیم میخام باهاش روبرو بشم 

از طرفی هم یه دوست مشترک داشتیم رفته خونه دوست مشترکمون و ساعت کادوی عقدش که ۳ میلیون پولش بوده را دزدیده

2706