1373
1363

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1387
خیلی چیزا میخوااااام. سلامتی پدر مادرم . ظهور امام زمان . سلامتی همسرو پسرم. برکت زندگیمون. خوش باشیم همیشه تو زندگی باهم. مشکل نداشته باشیم. خونه بزرگتر ماشین بهتر پول بیشتر..... اووووف کلی چیز میخوام
باید رفت.....باید دنبال پرچمت تا ابد رفت...... بایدموند.... باید پای این روضه ها تا ابد موند....
1376
1226
اول فرج آقا امام زمان شفای همه مریضا دوست دارم هیچ مریضی تو این دنیا نباشه مخصوصا بچه ها دوست دارم پسر 4 ساله منم شفا پیدا کنه راه رفتن حرف زدن بازی کردنشو ببینم
خدایا به داده ات و نداده ات                                  شکر که داده ات نعمت است....                                             و نداده ات حکمت..........
من آرزو دارم خدا بهم یه نی نی سالم و صالح بده واینکه خدا دخترای خواهرم ریحانه و حانیه رو شفا بده
الهی شکرت که منم مامان شدم...خدای مهربونم نی نیم رو در پناه خودت سالم نگه دار....خدایا دامن همه ی دوستای منتظرم رو هم سبز کن الهی آمین
ارزو میکنم خدا همیشه تو زندگی عزیزام و خودن باشه,خداخیرمونو در براورده شدن آرزوهای خودمو ,عزیزام قرار بده و به راحتی تو این سال جدید و زود زودبه تک تک آرزوهام برسم ارزو میکنم همه مردم دنیا به راحتی و خیر به ارزوهاشون برسن زود زود
ان شالله تو همین ماه عزیز بچه هاتون خوب میشن و به زودی شادی و دویدنشونو میبینید واقعا سخته مادر مریضی بچه اشو ببینه
خداوندا تو خودت گفتی در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن
1339