2726

دوستان يكي از افراد خانواده ام درگير كرونا و است و سنش خيلي بالاست و حالش هم خوب نيست حالا دكتر ترخيص داده گفته حتما دستگاه پالس اكسيمتر رو بخرين براش اما اين دستگاه خيلي مدل داره مدلهاي الماني خيلي گرونه ماهم نهايت براي دو هفته ميخوايم مدلهاي چيني هم ميگن اشتباه زياد داره حالا خواستم ببينم كسي اطلاعي داره در مورد اينا

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرعمم دستگاه اکسیژن وصل کرد منظورت همونه؟ 

نه اونكه دستگاه اكسيژنه اين به دستگاه كوچيكه انگشت رو ميزني داخلش اكسبژن رو اندازه گيري ميكنه

2728

اجاره هم میدن

باید ولی بگردی پیدا کنی

یکی از دوستامون تقریبا یک ماه یکونیم اجاره کرد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
نه اونكه دستگاه اكسيژنه اين به دستگاه كوچيكه انگشت رو ميزني داخلش اكسبژن رو اندازه گيري ميكنه

اهاا

نمیدونم عزیزم  

ایشالله خدا شفا بده❤️

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

من برای مادر و پدرم مهر ماه چویسمد گرفتم ،دقیق بود ،۸۰۰ گرفتم اون موقع

زهره جون عزیزم حال مریض چطوریه؟آیا تنگی نفس اینا داره؟

همه اينا رو داشت اما الان تو بيمارستان از ديروزه بدون اكسيژنه و شرايطش رو به بهبوده خدا روشكر اما دكتر گفتخ اين دستكاه رو بگيرين كه دايم سطح اكسيژن خونش رو اندازه بزنين

2706