2733
2734

کسی که چندین ساله عاشقشم 

سربازه توی شهر خودمون

بعد نگو این اصلا چند ماهه سربازی نمیره ، صبح لباساشو میپوشه میره معلوم نیست کجا ، بعدازظهرم میره خونه الکی به همه میگه پادگان بودم

حتی به منم میگفت که پادگانه

حالا شانسی باباش بلند میشه میره پادگان بهش میگن ما همچین سربازی نداریم، چند ماهه فراری شده!!!!!

خیلی ناراحتم خیلی حالم بده نزدیک هفت ساله عاشق همیم 

ازش پرسیدم چرا دروغ گفتی حداقل به من راست میگفتی ، گفت شرمنده

دلم میخواد بکشمش قلبمو هزار تیکه کرد😭😭😭😭

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

فحشش بدم یانه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب درد زندگی نمیخوره

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738
فحشش بدم یانه

به من فحش بده که انقدر ساده و بدبختم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
کجا میرفته ینی عجب

نمیگه که

هرچی ازش پرسیدم فقط گفت شرمنده