2726
عنوان

امشب دلم برا شوهرم سوخت😢

| مشاهده متن کامل بحث + 228476 بازدید | 1444 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی انسانه مهربونه دوست داشتنیه بهم ثابت کرده که لایق بهتریناست شاید بگین آخه ۶ ماهه چطور شناختیش ولی این ۶ ماه برام به اندازه ۶۰ سال بود پر از داشتن ها و نداشتن ها خواستن ها و نخواستن ها کوتاهی ها و بلندی ها ...

تنها داراییش یه پراید مدل ۸۷ هست که اونم بی چون و چرا تو همون ماه دوم یا شایدم سوم عقدمون خرید که دقیق یادم نیست زد به اسم من البته با وجود تمام مخالفت های من ...

ما تقریباً شش ماهه که عقد کردیم به صورت کاملاً سنتی و به سبکی شبیه به شاید سی یا چهل سال قبل بزرگتر ...

ادامه بده

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2728
باشه تهدید نکن 😬

😂😂😂😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
من دانشجوی بهداشت عمومی هستم همسرم دیپلمه  ابایی ندارم از گفتنش مهندس و دکتر نیست پولدار نیست ...

تا اینجا ک مهم انسانیته اگه ادمممممه بهت تبریک میگم

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍

بگذریم از بیکاری هاش 

از اینکه روز زن پول نداشت کادو بگیره 

شاید فکر کنین من عقده ای باشم ... ولی خب منم یه دخترم با کلی آرزو 

وقتی حس کردم پولی نداره کادو بگیره رفتم یه انگشتر نقره خریدم دادم بهش که جلو خونوادم بده به من و همچنان همه فکر میکنن طلا هست 

داشتی میگفتی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

شاید نزدیک به سه ماه بیکار بود گوشوارمو دراوردم فروختم پولشو دادم بهش 

یه جفت نقره خریدم و باز هم به همه حتی مادرم گفتم گوشوارمو آب برد افتاد تو چاه حموم فلانی یه جفت دیگه برام خرید نذاشت ناراحت شم...

شوهرمم جبران کرد 

از وقتی رفت سرکار هرچی حقوق میگیره میاره میده به من!

2706