1874
2075
عنوان

امشب دلم برا شوهرم سوخت😢

220753 بازدید | 1443 پست

الهی بمیرم براش دلم خیلی براش سوخت

با اینکه خودم ناراحت بودم ولی نتونستم چیزی بگم تا سبک شم 

خیلی ناراحت شدم از حالت چهرش و سعی کردم با حرفام ناراحتیشو کم کنم 

بزارین از اول بگم براتون 

از قبل تایپ کردم که نگین میخواد پربازدید شه! 

هرکی نمیخواد بخونه میتونه بره لطفا به هیچ کی توهین نکنین 

بگو

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙏🏻🌹 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

ما تقریباً شش ماهه که عقد کردیم به صورت کاملاً سنتی و به سبکی شبیه به شاید سی یا چهل سال قبل

بزرگترا بریدن و دوختن و ما هم بدمون نمی اومد 

یه جلسه بیشتر باهم حرف نزدیم اونم حرفای تکراری که قبلش توسط بزرگترا زده شده بود و خدا رو شکر از اینکه کنارشم راضیم

2051

من دانشجوی بهداشت عمومی هستم همسرم دیپلمه 

ابایی ندارم از گفتنش مهندس و دکتر نیست پولدار نیست ویلا و خونه آنچنانی نداره ماشین شاسی بلند نداره 

حتی شاید خنده دار باشه اون دستخطشم مثل بچه های ابتداییه 

2082

ولی انسانه مهربونه دوست داشتنیه بهم ثابت کرده که لایق بهتریناست شاید بگین آخه ۶ ماهه چطور شناختیش ولی این ۶ ماه برام به اندازه ۶۰ سال بود پر از داشتن ها و نداشتن ها خواستن ها و نخواستن ها کوتاهی ها و بلندی ها ...

تنها داراییش یه پراید مدل ۸۷ هست که اونم بی چون و چرا تو همون ماه دوم یا شایدم سوم عقدمون خرید که دقیق یادم نیست زد به اسم من البته با وجود تمام مخالفت های من ...

ما تقریباً شش ماهه که عقد کردیم به صورت کاملاً سنتی و به سبکی شبیه به شاید سی یا چهل سال قبل بزرگتر ...

ادامه بده

دخترم دختر افغانم من دختر ملک دلیرانم من            ‌         مشکن بال و پرم را مشکن      مشکن تاج سرم رامشکن                            هستم آزاده چو آهو به دمن 🍃                                             عشق دارم چو ملالی به وطن 🖤🇦🇫                                              سر دهم نغمه چو بلبل به چمن     زینب و ناز و مهری به سخن            همچو گل خنده به لبها دارم همچو گل خنده به لبها دارم                 جای در دامن صحرا دارم در دلم نیست بجز عشق وطن💔                  در هر شعر و غزل ها دارم🥀🕯                                                     دخترم دختر افغانم من دختر ملک دلیرانم من 👸🏻🇦🇫                     

خداروشکر که از بودن کنارش راضی هستی

اسمش را گذاشته ام جان دل؛ یعنی هم جان است و هم دل. هنوز نتوانسته ام اسمی برای احساسم پیدا کنم پس همان جان دل صدایش میکنم!                                   جان دلم همسرم
1718