2410
2553
عنوان

انقدر گریه کردم خودمو کتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 80901 بازدید | 917 پست

مردا  قبل افطار دیونه میشن از گرسنگی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میگفتی تو اگه روزه ای خب منم روزه ام شاسکول نوکره بابات که نیستم 

به این مردا رو بدی میشینن رو سره آدم من تا شوهرم التماس نکنه چایی غذا براش نمیارم عادتش دادم مگه من کلفتشم پاشه خودش بریزه مگه فلجه

2720

عزیزم😔

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
بعضی خانوما چقد حساسن خب اقا گشنش بوده شروع کرده😐🤐

ن  اشگال نواره منم خدایی دارم منم تنها نیستم درسته مادر ندارم اما خدارو که دارم 

ای کاش دستش بشکنه  الهی امزن 

برام یه صلوارت میفرستی 
2714

من که روزم وقتی اذان میشه منتظر کسی نمیمونم

خودزنی اشتباه. این قدر سر چیز کوچیک بحث دعوا نکنید   

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم

خب عزیزم چ اشکالی داشت که زود شروع کرد به خوردن خوب گرسنه بوده روزه بودین دیگه مثلا منتظرت میشد بیای سرسفره بعد شروع میکرد چی میشد  بعدم گل من لج و لجبازی اصلا خوب نیست همیشه عواقب بدی به دنبال داره خب دو تا جایی میریختی با هم افطار میکردین دیگه این بلوا و آشوب هم درست نمیشد.

ن  اشگال نواره منم خدایی دارم منم تنها نیستم درسته مادر ندارم اما خدارو که دارم  ای کاش د ...

حس میکنم خیلی شبیه همیم😔

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

من نفهمیدم چرا دوتا چایی نریختی؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

گلم این آدم بشو نیس

خودتم سر این وحشی نکش

جدا شو مسئول قلب پدرت نیستی که

عمر دست خداس

بگو آدم نیس این به اینجاها ختم نمیشه

اگرم حمایتت نکردن خودت جدا شو

این آدم پیر و بیمار و بی ارزشت میکنه

پست عوضی 

2706