2726
عنوان

انقدر گریه کردم خودمو کتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 80959 بازدید | 917 پست
همش تقصیر خودته  چرا اینقدر گیر سه پیچ هستی

چیکار کرده؟؟اون وحشی روزه بوده اینم بوده دیگه این کارا جیه غلط کرده اذیتش میکنه سر یه چای نیاوردن من بودم یهددقیقه هم تو خونه این روانی نمیموندم

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا ولکن عزیزدلم

خب بزار بخوره

حالا مثلا دوتایی باهم بخورید خیلی کار خفن و عاشقانه ایی؟؟؟؟

الکی گیر نده

بابا وضع بده

کار و کاسبی بده

مردا استرس دارن عزیز من

حالا این وسط روزه بگیرن هیچی دیگ

مردا مث زن نمیتونن گرسنگی رو تحمل کنن

تو ک میدونی زود جوش میاره ولش کن گیر نده

زندگی خودتو با بقیه مقایسه نکن! مقایسه ایی بین ماه و خورشید وجود نداره هر دو به وقتشون میدرخشن♥️ اینستای من و بچهام 👈m.r_asadii
2728
عزیزززدلمممم بیا بغلم الهی دستشبشکنه غصه نخور خوشگلم خدا بزرگه میدونم خیلی یخته اما امیدت به خدا با ...

هیچکس نه خواهر نه مادر نه خاله 

ای کاش بمیرم کل بلوزم خونه

برام یه صلوارت میفرستی 

مشکل ما اینه همه تقصیر هارو گردن مرد میندازیم 

خودمون یه روی خوش نشون نمیدین 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

توکه شوهرتو میشناسی

یه جهنم بگو و عادی رفتار کن نزار به خوی وحشی‌ برسه

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن

لابد هوس آشم کرده بود یارو نداشت بیشتر رفته بوده تو مخش

خب انتظار داره روزه اس واسش چایی بیاری

پا رو دم نزاریم 

جواب ندیم

کارامونو بکنیم

بخدا مرد دیگ مگ اوسکله بگیره بزنه

زندگی خودتو با بقیه مقایسه نکن! مقایسه ایی بین ماه و خورشید وجود نداره هر دو به وقتشون میدرخشن♥️ اینستای من و بچهام 👈m.r_asadii
چیکار کرده؟؟اون وحشی روزه بوده اینم بوده دیگه این کارا جیه غلط کرده اذیتش میکنه سر یه چای نیاوردن من ...

بعضی خانوما چقد حساسن

خب اقا گشنش بوده شروع کرده😐🤐

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
2706