2737
2734
عنوان

چقدر زنداییم خانومه ی حس عالی❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 69 پست
[QUOTE=189494645]مامانش ی شهر دیگس بچه رو هم نمیخواد  خود پسره هم مامانشو نیمخواد [/QUOT   ...

خب اخه نامردیه ، اگر خیلی دوسش داشت باید میموند پاش ، من اصلا تو زندگیشون دخالت نمیکنم و نمیگم داییم مقصر بود یا زنداییم؟

ولی واقعا طلاق نیاز نبود بازم به من ربطی نداره به هر حال الان زنداییم انقدر هوای پسر اونو داره و از استفاده از و کرم و لوسیون برای ی مسر کوچولو و رسیدگی به درساش و میگیری ندرسش تا مواظب احساسات بچه بودن بگیر تا غذای های مورد علاقه و محبت و احتارم به بچه 

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
الهی  یاد  یه نفر افتادم یه آقایی از یه شهری اومد شهر ما با یه خانوم ازدواج کرد و یه پسر ...

متاسفم برای اون زن 

و هزار بار افرین به زنداییم بس که خانومه 

اجازه نمیده کسی به پسر داییم ترحم کنه مثل مادر تربیتش میکنه نه لوسش میکنه نه بد رفتاری ولی از ی مادر مهربون هم مهبرون تره داره ی اقا تربیت میکنه 

و اینکه تو مهمونیا این پسر قشنگ کمک میکنه و یاد گرفته باید به خانوما کمک کنه و تازه انقدر باهم رفیقن  که باهم نقشه میکشن باباشونو سورپرایز میکنن و شیطونی میکنن

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اخه نامردیه ، اگر خیلی دوسش داشت باید میموند پاش ، من اصلا تو زندگیشون دخالت نمیکنم و نمیگم داییم ...

خدا خیرش بده من از ترسای خودم گفتم انشالله که پیش نیاد و این بچه بتونه تو آرامش زندگی کنه و جواب خوبیای مادرخوانده ش رو هم خدا هم خود پسر کوچولوشون بدن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ان شاء الله این گل پسر بزرگ شه جبران کنه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728

به به چقدر عالی خدا خیرش بده❤😍

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
ان شاء الله این گل پسر بزرگ شه جبران کنه

انشالله واقعا

به به چقدر عالی خدا خیرش بده❤😍

اره واقعا هر چی از خدا میخواد خدا بهش بده🌷❤

واااااییی حالم یکم بد شد حس کردم مثه اون تاپیکه که تو جمع نامادری‌اش خوب بود پشت سر جر میدا ...

نه نگو اصلا این حرفو ، همه میدونن ایما عاشق همن 

مسره خیلی بد اخلاق و بد قلق بود این بس کا محبت کرد باهاش خوبه وگرنه پسردایی من کسی نبود که به هر کسی بگه مامانی جون

2738
خداخیرش بده💙 مادرمن که از این رفتارا با داداشام نداشت😔

داداشات ناتنین؟

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊