2737
2734
عنوان

اقدامی های جدید بیاین دور هم باشیم تاپیک های قدیمی خیلی شلوغه

| مشاهده متن کامل بحث + 25802 بازدید | 2427 پست
ای جاااااانم مباااارکت باشه عزیزم . ان شاالله به سلامتی تو بغلت بگیریشون. ما رو هم دعا کن ماهه جان

قربونت برم قابل باشم حتما عزیزدلم😘😍🙌❤

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
سلام عزیزم ممنون از احوال پرسیت گلم بله خداروشکر باردارم لیام جان باید برم دکتر تا نوبت سونو بگیرم ...

عزیزم به سلامتی مبارکت باشه انشااالله همه چی خیلی خوب پیش میره هروقت تونستی راجع به ای وی اف صحبت کن بدونم چطور بوده

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام نازي جان خوبي ؟ همه چي خوب پيش ميره من همش يه فكرت هستم سر زايمان هم سعي مي كنم به استرسم غلب ...

کی زایمان میکنی لیام جان؟

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
سلام عزیزم ممنون از احوال پرسیت گلم بله خداروشکر باردارم لیام جان باید برم دکتر تا نوبت سونو بگیرم ...

اي جان دلم خداروشكر 

انشالله به سلامتي گل دخترات رو بغل كني دوستم خيلي خوشحال شدم

2731
سلام عزیز دلم خوبی ؟ نی نی جان خوبه ایشالله؟ خوشگلم من بعد از کورتاژ که دکتر گفت برم تو اقدام برا دس ...

نازي جان خيلي متاسف شدم

برات بهترين ها رو از ته قلبم از خدا مي خوام

به اونم دقت می کنم اما باز اشتباه می شد. الان این کیت رو وقتی می ذارم تا بلافاصله دو خط می شه یعنی ...

الان بچه دارشدی یانه؟

این جهان کوهست و فعل ما ندا                                 سوی ما آید نداها را صدا
عزیزم به سلامتی مبارکت باشه انشااالله همه چی خیلی خوب پیش میره هروقت تونستی راجع به ای وی اف صحبت کن ...

ممنونم

عزیزم روند آی وی اف بستگی به شرایط بدنی هر فرد اینکه مشکل از آقا باشه یا خانم یا هر دو بستگی داره،باید تمام آزمایشات انجام بدید

آزمایش هورمونی عفونی عکس رنگی رحم پاپ اسمیر ذخیر تخمدان

آزمایش عفونی برای همسر،بعد روز دوم یا سوم پری میری دکتر دارو برات تجویز میکنه و در سیکل ای وی اف قرار میگیری ،هر سه الی چهار روز دارو میده و میری سونو واژینال میکنه تا رحم بررسی کنه،اگر تا نیمه سیکل شرایط مناسبی داشتی فولیکول های خوب داشتی میفرسته برای پانکچر یا تخمک کشی،و اگر روز عمل پانکچر شرایط خوب بود ۳ الی ۵ روز بعدش میگه که برای انتقال بری،حالا من خیلی مختصر و مفید اصل مطلب گفتم ولی باز دارو داری این مابین،بعضی ها رو میگن دو پریود بعد از پانکچر برای انتقال برن

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2738
ای جاااااانم مباااارکت باشه عزیزم . ان شاالله به سلامتی تو بغلت بگیریشون. ما رو هم دعا کن ماهه جان

فدات عزیزم به زودی قسمت شمما باشه😘😘

اي جان دلم خداروشكر  انشالله به سلامتي گل دخترات رو بغل كني دوستم خيلي خوشحال شدم

قربونت عزیزم ممنونم ان شاء الله شما هم راحت و سلامت گل پسر به دنیا بیاری و لذتشو ببری😍😘

برای منم دعا کن شنبه سونو دارم ۶ هفته ام

نمیدونم اون تو چه خبره دلم دوتاشون میخواد

ممنونم عزیزم روند آی وی اف بستگی به شرایط بدنی هر فرد اینکه مشکل از آقا باشه یا خانم یا هر دو بستگی ...

مرسی عزیزم از توضیحاتت

هزینش چقدر شد؟ شما کجا انجام دادی؟

درد هم داره؟

سلام به همگی منم این ماه اوله که اقدام کردم. ۷ بهمن. ان شالله که بگیره 

دوستان من پریودیام ۳۱ روزه هست. و این ماه روز ۱۷ پریودم یه فولیکول  ۱۹ داشتم از سمت چپ. من شب  ۱۸ اقدام کردم.  علایم تخمک گذاری رو داشتم  به نطرتون باردا میشم. دقیقا تا ۳ روز دل دردو  تیری توی تخمدان هام داشتم اللن ۵.۶ روز گذشته فعلا علایمی ندارم. 

انش الله که بگیره. ان شالله خدا به کسایی که بچه میخوان زود بده. من بار اری اولم که سال ۹۳ یود با اولین اقدام گرقت.  ۷ سال که فاصله دادم طبیعی بود و بدون هیچ قرصی و دستگاهیی چیزی.

سلام به همگی منم این ماه اوله که اقدام کردم. ۷ بهمن. ان شالله که بگیره  دوستان من پریودیام ...

سلام ان شاء الله که باردار باشی

اما اصلا باردار شدن قاعده خاصی نداره ممکنه تمام شرایط مناسب باشه همه چی خوب باشه اما باردار نشی و یا برعکسش

پس از الان خودتو درگیر این جزئیات و علائم نکن

فقط اقدام کن ک خودتون تقویت کنید

اگر زیر ۳۵ سالی تا ۱ سال فرصت دارید بدون نگرانی اقدام کنی اگر بالای ۳۵ سال داری که ۶ ماه

2706