2726
عنوان

فقط مثبت اندیشان بیان لطفا

53 بازدید | 4 پست

خواهش میکنم بیاین اول پربازدیدش کنیم بعد تعداد زیادی ببینن و شرکت کنن تو این تاپیک

بیاین یه جمله حرف چیزی درمورد مثبت اندیشی بلدید بگید ک بقیه هم استفاده کنن،

خدا اگر دیر میده میخواد قشنگ ترشو بده❤

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در زندگی نه ظالم باش نه مظلوم، نه از نردبان سادگیِ کسی بالا برو نه اجازه بده دیگران تو را نردبان کنند‌.

جملات انگیزشی از فرشته صدری

کتاب چگونه  در هر کاری موفق شویم.نویسنده:فرشته صدری کانال تلگرام👇🏾@successssssssssssssssssssss
2728

به کودکان نگاه کنید واز آنها خداگونگی وحضور در لحظه را یاد بگیرید. کودکان بزرگترین معلمان بشر هستند. آنها همیشه در لحظه حضور دارند.وقتی ناراحت میشوند و کتک میخورند، وقتی زمین میخورند، کمی گریه کرده آنگاه بلند میشوند و شادی میکنند و فراموش میکنند و کینه ای از کسی به دل نمیگیرند.بیایید ماهم مانند یک کودک هیچ کینه ای از گذشته و هیچ دلهره ای از آینده نداشته باشیم.ومانند او شاد باشیم.

جملات انگیزشی از فرشته صدری

کتاب چگونه  در هر کاری موفق شویم.نویسنده:فرشته صدری کانال تلگرام👇🏾@successssssssssssssssssssss