1874
2079

دادستان شهرمون😑

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉

گرشا رضایی😁😍

چون خواننده مورد علاقه مه😁💃🏻

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

رهبرم❤😅

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2064

هانده آرچل😍😅

زبونشو بلد نیستم ولی انقدر خوشگل و بامزه اس مطمئنم خیلی خوش میگذره

تو رو دوست دارم جای هردومون... تو زیبایی اندازه ی آسمون... همه خواهشم از تو اینه فقط... همیشه همینقدر زیبا بمون  

امام خامنه ای رهبر عزیزتر از جانم❤

و اگر سردار هم بودن اوشونم دوست داشتم🌹

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

جانی دپ🤤

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک ترنس⚧️          همجنس باز نیست ❗      کثیف نیست  ❗       باعث انحراف نمیشه❗         نشانه آخرالزمان نیست❗                               اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای زن یا مرد بودنت داشتی 🌈
2050

علی صادقی 🥰😂

آیفون دارا راهنمایی کنن لطفا 🙏♥                 منم آیفون دارم 😍اما یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه شو میزم در حیاط باز میشه 😤😭😁داداشم میگه دخترا ضعیفن خان داداش فقط کافیه وقتی قفل گوشی یه دختر بازه ازش بگیری  چنان ازت پس میگیره ک  کرک پرت بریزه 😝😝😝😝حالا توی ک آمدی خوندی ریپلای کن بگو لایک ب امضات تا باهم اسکولا رو پیدا کنیم 😁♥
سیاوش شهشهانی 

کیه

🌹عضوگروه رزقرمز🌹وزن اولیه 84🤯            هدف1️⃣ 82✔️💪هدف2️⃣ 79✔️💪هدف3️⃣ 76(تا هفته اول تیر) 💪هدف4️⃣ 73(تاآخرتیرماه) 💪 هدف5️⃣ 70(تااواخرمردادقبل ازماه محرم)                💙وزن هدف70💛قد173💛ان شاء الله همون مانکن سابق میشم💓😍🌹مانکن های 1400
وای من الان داشتم آهنگ دریا دریا رو تو ذهنم میخوندم 

😂❤

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
2082