2726

قرار شد ی پیج ۱۰ کایی بفروشم بهش 

گفت من نمیتونم اعتماد کنم اول رمزو میگیرم بعد پول میزنم 

گفتم نمیشه من قبلا برا هرکی کار کردم شمارشو میدم ازش بپرس ببین پولشونو خوردم یا ن 

خلاصه...

بعدش گفتم باشه رمزو میدم اما ادرس مغازتو شماره مغازتو بده با کارت ملیت 

ادرس و شماره الکی داد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کارت ملی ام گف نمیتونم نیست و ...

من دیونه هم رمزو دادم بهش 

تا دادم غیب شد 

عکس موهای خودم از پشت رو پروف بود اسمم عوض نکردم حتی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ چون نمیدونسم قراره ب این زودی منو بندازه بیرون قبل اینکه پول بده 

هیچی دیگه  غیب شد رفت شماره و ایمیل و رمزو تغییر داد منو انداخ بیرون 

هرچی زنگ زدم ج نداد

تازه رف استوری هم گزاشت با عکس و اسم من 

خیلییی حالم بد شد چون من قبلا با اون پیج عکسمو گذاشته بودم و عکسم تو بایگانی مونده بود و خبر نداشتم😑

خلاصه ک ج نداد میگفت یه کا افزایش بده عکستو پاک کنم پولم نمیدم 

منم تهدید کردم گفتم بیچارت میکنم 

بخاطر پیج ن بخاطر عکسا میترسیدم ک سو استفاده کنه یا چرتو پرت بزاره چون همون استوریشم چیز خوبی نبود نوشته بود این دفعه میگی فرق داره نمیدونم فرق نداره فقط سسطح خر شدنت متفاوته😑

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

هیچی دیگه 

منم از ساعت ۳ مشغول شدم ببینم پیجو چیکار میتونم بکنم کلا رمز و ایمیل و همه چیو عوض کرده بود به زوووورر تونستم پس بگیرم 

بعدشم پیام دادم فحشش دادم گفتم حروم خور حروم زاده .... یکم خالی شدم 😑

تازه عکسشم از اینستا دراوردم فرسادم بهش اسم گوشیش که افتاده بود فزستادم بهش گفتم با اینکه پس گرفتم ولی ولت نمیکنم 🤣🤣🤣خیلی ترسید بدبخ

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فتا شکایت کن😑

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

سرت کلاه گذاشته دیگ میخاس بزاره چیع

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
هیچی دیگه  منم از ساعت ۳ مشغول شدم ببینم پیجو چیکار میتونم بکنم کلا رمز و ایمیل و همه چیو عوض ...

چجوری تونستی 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
2706