1874
2079

قرار شد ی پیج ۱۰ کایی بفروشم بهش 

گفت من نمیتونم اعتماد کنم اول رمزو میگیرم بعد پول میزنم 

گفتم نمیشه من قبلا برا هرکی کار کردم شمارشو میدم ازش بپرس ببین پولشونو خوردم یا ن 

خلاصه...

بعدش گفتم باشه رمزو میدم اما ادرس مغازتو شماره مغازتو بده با کارت ملیت 

ادرس و شماره الکی داد🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کارت ملی ام گف نمیتونم نیست و ...

من دیونه هم رمزو دادم بهش 

تا دادم غیب شد 

عکس موهای خودم از پشت رو پروف بود اسمم عوض نکردم حتی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ چون نمیدونسم قراره ب این زودی منو بندازه بیرون قبل اینکه پول بده 

هیچی دیگه  غیب شد رفت شماره و ایمیل و رمزو تغییر داد منو انداخ بیرون 

هرچی زنگ زدم ج نداد

تازه رف استوری هم گزاشت با عکس و اسم من 

خیلییی حالم بد شد چون من قبلا با اون پیج عکسمو گذاشته بودم و عکسم تو بایگانی مونده بود و خبر نداشتم😑

خلاصه ک ج نداد میگفت یه کا افزایش بده عکستو پاک کنم پولم نمیدم 

منم تهدید کردم گفتم بیچارت میکنم 

بخاطر پیج ن بخاطر عکسا میترسیدم ک سو استفاده کنه یا چرتو پرت بزاره چون همون استوریشم چیز خوبی نبود نوشته بود این دفعه میگی فرق داره نمیدونم فرق نداره فقط سسطح خر شدنت متفاوته😑

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

هیچی دیگه 

منم از ساعت ۳ مشغول شدم ببینم پیجو چیکار میتونم بکنم کلا رمز و ایمیل و همه چیو عوض کرده بود به زوووورر تونستم پس بگیرم 

بعدشم پیام دادم فحشش دادم گفتم حروم خور حروم زاده .... یکم خالی شدم 😑

تازه عکسشم از اینستا دراوردم فرسادم بهش اسم گوشیش که افتاده بود فزستادم بهش گفتم با اینکه پس گرفتم ولی ولت نمیکنم 🤣🤣🤣خیلی ترسید بدبخ

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

فتا شکایت کن😑

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉
2077

سرت کلاه گذاشته دیگ میخاس بزاره چیع

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
2032
هیچی دیگه  منم از ساعت ۳ مشغول شدم ببینم پیجو چیکار میتونم بکنم کلا رمز و ایمیل و همه چیو عوض ...

چجوری تونستی 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
چون اخرش تهدیدش کردم ترسوندمش  عکسشو اسم گوشیشو و مکانش رو فرستادم بهش

افرین عاشقتممم خیلی زرنگی

پیجت رو چن می فروشی من می خوام😁

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2081
چطور پس گرفتی؟

رفتم سایت اینستا گزارش دادم که این ورود یه سیستم من نبودم و ایمیلم رو تایید کزدم برام صفجه  عوض کردن رمز گذاشت رمزو عوض کردم از پیج اندختم بیرون چون پیجی ک باز شده بود پیج با ایمیل من بود 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
رفتم سایت اینستا گزارش دادم که این ورود یه سیستم من نبودم و ایمیلم رو تایید کزدم برام صفجه  عوض ...

چجوری فالورات ده کا میشن مگ چیکار می کنی چند میفردشی؟؟؟ 

افرین عاشقتممم خیلی زرنگی پیجت رو چن می فروشی من می خوام😁

زرنگ نیستم اگه بودم اعتماد نمیکروم الکی با یه ادرس غلط 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
1718