2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=189412319]یکی دوقطره روغن زیتون گرم بریز[/QUOTE❤❤❤❤خدا خیرت بده خواهر ممنونم ان شا ا... ک همش ...

خواهش میکنم عزیزم و همچنین🌹❤

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
2720
2714
ممنونم  چند روز خارش گلو و گوش در سمت چپم دارم  مثلا یکروز خارش روز بعد درد دوبارا خوب م ...

نمیدونم ان شا ا...ک نباشه،الرژی نداری؟من الرژی دارم همه فصدل همش گوش و گلوم‌میخاره🥴درمان عفونت گوش هم معمولا کپسول ایرتو مایسن

نمیدونم ان شا ا...ک نباشه،الرژی نداری؟من الرژی دارم همه فصدل همش گوش و گلوم‌میخاره🥴درمان عفونت گوش ...

الان از شنبه همینم 

خودمو قرنطینه کردم تستم دادم منفی بود ولی خوب خیلی میترسم 

همین سمت چپم گاهی سردرد نبض دارم دارم 

فعلا دارم هرشب آزیترومایسین ۲۵۰ میخورم نمی دونم دوزش کمه یا کافیه 😥

الان از شنبه همینم  خودمو قرنطینه کردم تستم دادم منفی بود ولی خوب خیلی میترسم  همین سمت ...

یه شب ی قرص حساسیت بخور ببین چطوره بکی ک‌چیزی نیس اگه باردار یا شیرده نیستی،من هر شب ی نیوتادین میخوردم دکتر بهم گفته

نمیدونم ان شا ا...ک نباشه،الرژی نداری؟من الرژی دارم همه فصدل همش گوش و گلوم‌میخاره🥴درمان عفونت گوش ...

آلرژی به خربزه دارم 

اول ماه پیش خوردم یه حس گلودرد بدی داشتم که حد نداره همش احساس میگرفتم یکی داره خفم میکنه  البته از داخل مشکلی نداشتم از بیرون اینجوری بود 

دوباره ۱۰ روز پیش خوردم هفته پیش همینجوری بودم 😥😥

ولی از اول هفتا خارش گلو و گوش دارم 

نمیدونم والا الانم ک دکتر نمیشه رفت عمم کلیش درد میکرد بعد یهو به تصفه سنگ دفع کرد رفت دکتر گفت احتم ...

ای بابا 

کلا کرونا همرو داغون کرده 😥😥

منم تو دوراهیم موندم کروناس یا عفونت‌گوش 

دوتا بچا کوچیک‌دارم روزام سخت میگذره 😭

2706