2726
عنوان

فال

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 89 پست

کاش برای منم‌میگرفتید لبخند جان خیلی نیاز داشتم😢😢😢😢😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همون عددی ک فکر میکردم رو انتخاب کردی 💚 صبر داشته باش و توی تاپیک باش حین فال سوال نپرس فقط ...

اگه زحمتتون نبود بگید با کسی ک دوستش دارم ازدواج.میکنم ان شا الله؟!

عَسَى اللَّهُ أَنْ يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُمْ مِنْهُمْ مَوَدَّةً ۚ وَاللَّهُ قَدِيرٌ ۚ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ     لطفا به نیت من بخونید 
باید دقیقا ب من بگی سوالت رو  شما الان میخواید طلاق بگیرید و خودتون برای طلاق اوکی هستید ؟ دلت ...

عزیزم میشه برای منم بگیری خداخیرت بده برات ایه الکرسی میخونم نیتم برگشت عشقم هس

2728
دقیقا همون عددی ک فکر میکردم رو انتخاب کردی 💚 صبر داشته باش و توی تاپیک باش حین فال سوال نپرس فقط ...

عزیزم میشه برای منم بگیری؟؟

نیتم برگشت عشقمه

دوستای خوبم دعا کنید من و عشقم هر چی زودتر بهم برسیم😔❤
۳

خیلی خب یکم طولانیه من فعلا یکم رو برات میگم

و با حرفای من حواست باشه ک تصمیم نگیری

ببین عزیزم شخص شما بسیار ادم تنوع طلبی بوده و محیط خونه خیلی براش کسل کننده شده بوده 

بسیار ادمیه ک ب تجملات و زرق و برق توجه داره

شاید دلیل خیانتاش سانتال مانتال بودن خانما بوده ینی گول ظاهرو رو میخورده و یا شاید اینکه با افرادی رابطه داشته ک زنای تقریبا پولداری وخرج کنی بودن

خیلی خب یکم طولانیه من فعلا یکم رو برات میگم و با حرفای من حواست باشه ک تصمیم نگیری ببین عزیزم ...

خواهش میکنم برای منم بگیر بهت درخواست دوستی دادم میشه قبول کنین خدا خیرت بده

همسر شما توی این مدت احساس میکرده مجرده

شما یک شخصیت لجباز دارید

و همسر شما از لجاجت های شما خسته شده

و شما رو مثل یک کوه یخ میبینه و فکر میکرده توی این مدت ک شما اصلا بهش علاقه ای ندارید 

لجبازید درسته ؟

همسر شما توی این مدت احساس میکرده مجرده شما یک شخصیت لجباز دارید و همسر شما از لجاجت های شما خسته ...

درسته

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
درسته

من یه ناچاری میبینم برای شما

ک بیشتر از جانب همسرتونه این افکار پریشان

یه سری مشکلات سر مسائل مالی داره همسر شما

بخاطر سردی روابط توی خونه به خیانت پناه برد و از طرفی بخاطر اینکه نمیتونستن مهریه پرداخت کنن نمیتونستن شمارو هم طلاق بدن

2706