2737
2734
عنوان

فال

591 بازدید | 89 پست

فال...

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دنبال اینم یه نفر برام فال بگیره عزیزان

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2731

@لبخند_میزنم

خب عزیزم لطفا کسی توی تاپیک پست نزاره تا من بتونم تمرکز کنم برای این خانم فال بگیرم در ج زمی ...

زندگیم عزیزم متاهلم و زندگیم در شرف جداییه..نگران بچمم ازم نگیزنش اگه اسم باید بدم بذار خصوصی بدم

2738

اگه لطف کنی بهم بگی چی میشه؟ شوهرم چهار ساله خیانت میکنه اعتیاد پیدا کرده و سرکار نمیره و رفیق بازه با این حال خیلی زبونش درازه...خانوادم موافق جداییم میشن؟ یا نه؟ همه چی به نفعم میشه؟

زندگیم عزیزم متاهلم و زندگیم در شرف جداییه..نگران بچمم ازم نگیزنش اگه اسم باید بدم بذار خصوصی بدم

باید دقیقا ب من بگی سوالت رو 

شما الان میخواید طلاق بگیرید و خودتون برای طلاق اوکی هستید ؟ دلتون نمیخواد طرفتون بخواد باهم باشید ؟ سوالتون اینکه ایا نظرش تغییر میکنه و برمیگرده ؟

یا کلا اوکی هستید واسه طلاق و فقط نگران بچه تون هستید ؟

لطفا واضح سوالتون رو مطرح کنید

باید دقیقا ب من بگی سوالت رو  شما الان میخواید طلاق بگیرید و خودتون برای طلاق اوکی هستید ؟ دلت ...

عزیزم‌فقط برای ایشون‌میگیرید؟؟😢😢😢😢😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
باید دقیقا ب من بگی سوالت رو  شما الان میخواید طلاق بگیرید و خودتون برای طلاق اوکی هستید ؟ دلت ...

من دوس دارم جدا بشم...اما اون خیلی بی فکر و بی مسئولیته و امشب پیام داده که بچمو بیار,و بشین سر زندگیت میگه من خوبم و تو باید درست بشی...سوالم اینه جدا میشم؟ بچمو بهم میدن؟ خانوادم موافق جداییم میشن یا نه؟

در حالی ک تمرکز کردید بین سه عدد ۱ ۲ ۳  یک عدد رو انتخاب کنید💚

۳

2706