2737
2734

شیائومی نوت نه پرو من دارم راضیم

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هنگ نمیکنه؟؟؟کیفت دوربینش خوبه؟

کیفیت دوربینش عالیه.هنگ هم نه خیلی بکنه هم در حد یک ثانیست.رو مخ اصلا نیست

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
اخهدمن تحقیق کردم گوشی فروشا میگفتن قطعات شائولین نیس اگه خراب بشه قطعات فیک میزارن میگفتن سامسونگ ب ...

بابا مگه یه گوشی رو قراره بیشتر از ۵ سال دست بگیری ..من گوشی الانم سامسونگه تاحالا اخ نگفته ...قبلا هم هوای داشتم اونم اخ نکفت ..ولی عوض کردم ..الانم دوست دارم عوض کنم ولی بین این دوتا گوشی موندم

بابا مگه یه گوشی رو قراره بیشتر از ۵ سال دست بگیری ..من گوشی الانم سامسونگه تاحالا اخ نگفته ...قبلا ...

اره منم گوشی قبلیم سامسونگ بود جی ۵اخ نگفت اما نمیدونم این از وقتی گرفتم همش هنگ میکنه

2706