2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شبا تا ساعت سه بیداره از کولیکه؟

اگه پاهاش رو تو شکمش جمع می‌کنه وبی قراره و ب خودش میپیچه آره عزیزم ولی اگه خودشو کش و قوس میده و ازشیرخوردن امتناع می‌کنه برا ریفلاکسه نوزادیه،نگران نباش گوارشش درحال رشدوتکامله وکولیک طبیعیه 

شیرخوردنش چجوریه؟یه حالت نشخوار انجام میده ؟شیربالامیاره؟علائمشو کامل بگو عزیزم

شیر کم بالا میاره از کناردهنش اونجوری پرتابی نیست  شبا اکثرا بیدار میشه گریه میکنه زیاد نق میزنه خوابش کمه موثع شیر خوردنم یکم میخوره بعد سرشو میکشه عقب پاهاشو سمت پایین فشار میده گریه میکنه ب زور دهنش میکنم و سخت اروغ میزنه ولی اروغ بزرگ میزنه زورم زیاد میده 

بعضی اوقات انگار یه چیزی تو دهنش مزه مزه میکنه و اب دهنشم میپره گلوش

شیر کم بالا میاره از کناردهنش اونجوری پرتابی نیست  شبا اکثرا بیدار میشه گریه میکنه زیاد نق میزن ...

عزیزم ریفلاکس داره احتمالاولی نگران نباش ریفلاکس اکثر بچه ها دارن بخاطر شل  بودن دریچه بین مری و معده وتا۶ماه گوارش تکمیل میشه قطره پدی لاکت هم برا کولیک و هم ریفلاکس خوبه 

عزیزم ریفلاکس داره احتمالاولی نگران نباش ریفلاکس اکثر بچه ها دارن بخاطر شل  بودن دریچه بین مری ...

الان ساعت پنج شیر دادم ساعت شیش نق نق مرد پاشدم بغلش کردم دیدم تو دهنش پره شیر بریده بریده شدس

الان ساعت پنج شیر دادم ساعت شیش نق نق مرد پاشدم بغلش کردم دیدم تو دهنش پره شیر بریده بریده شدس

عزیزم اگه خیلی نگرانی ومیخوای مطمئن بشی ک ریفلاکس نیس اگه شرایط کرونا قرمز نیس ببرش متخصص براش سونوگرافی بنویسه و اگه ریفلاکس بود براش دارو تجویز کنه اینجوری خیال خودتونم راحت میشه 

2706