2703
2553

داداشم بهم گفت تازگی داره با دختر همسایه میچته.هشت سال فاصله سنی دارن.دختره ۱۶ سالشه.ما خونواده ی مذهبی داریم.خیلی البته نه.در حدی که نماز و روره و مو بیرون نذاشتن برامون مهمه.رضایت خدا مهمه.داداشم پسر خوبیه.بارها شده بهم میگه وضع جامعه جوریه که منه جوون در فشارم ولی نمیخوام اشتباه کنم.اما ازدواج هم میسر نیس.درکل پسر با وجدانیه.امروز بهم گفت داره با دختر همسایه چت میکنه‌.البته اون دختره گیر داده بهش من تورو ماه هاست دوس دارم و فلان.خونواده ی دختر رو میشناسم.ادمای خوبی ان ولی مثل ما اهل نماز و حجاب و روزه نیستن.دختره پیش مثلا پسرعموهاش کلا موباز میگرده.من روحیه برادرمو میشناسم بعدا براش میشکل میشه من گفتم نباید چت کنی باهاش و ادامه نده بعدا سخت تر میشه.اونم گفت اره خیلی نادونم نباید من جواب شو میدادم.اما میترسم دلم میسوزه براش بگم نمیشه ادامه بدیم ممکنه خودشو بکشه و فلان.خلاصه بهم زد به شیوه ی مودبانه و اون دختره گفته دستام میلرزه انگار دنیا به اخر رسیده و فلان.یکم داداشم از دستم عصبانی بود میگف چرا اخه سنگدلی.اما یکم گذشت اومد میگه فکر که میکنم میبینم نمیشه بعدا سخت میشه برا جفت مون‌.اونا متفاوت ان.من الان دلم گرفته حس میکنم خیلی قلبش شکسته اون دختره.از خدا میخوام اگه صلاح نیس کلا فراموش کنه.ولی حس میکنم که دلش ناراحته چون دل منم ناراحته.بنظرتون کار درست رو کردم گفتم همین الان باید چت رو کلا بزاره کنار؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

روانشناس نیستم مذهبیم نیستم دانشجو روان شناسیم دارم نظر خودمو میگم فقط 

این عشق یک طرفه بوده عشق مرد باید یکم بیشتر از زن باشه فارغ از مسائل فرهنگی و اعتقادیتون خوب شد ک تموم شد چون دختره بعدا ضربه بیشتر میدید برادرت عشق کافی رو نداشته و فقط از سر دلسوزی و به قول خودش فشارایی ک روش بوده باهاش حرف میزده 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2714
میشه توضیح بدی چرا

ویرایش کردم عزیزم. 

اون دختره قطعا بعد یه مدت بهش وابسته می‌شده. داداشت هم میگی قبول داشته اونا به شما نمیخورن و فقط چون فعلا نمیتونه ازدواج کنه داشته باهاش چت میکرده. یعنی دختر مردم داشته بی دلیل بهش وابسته میشد. خب بلاخره که داداشت میخواد ازدواج کنه و اونو ولش کنه. هر جی زودتر رابطه تموم میشد بیشتر به نفع دختره بود. چون بعدا بیشتر ضربه میدید. 

اره دیگه وقتی تفاهم ندارن باید جداشن دوما ارتباط فرد زیر سن قانونی و با فرد بالای سن قانونی تحت هیچ ...

عزیزم زیر سن قانونی وجود نداره.انسان نیاز داره.عجیبه تو اروپا زیر هجده ازادن رابطه جنسی داشته باشن با خیلیا ولی ازدواج با یه نفر قانونی نیس.خیلی عجیبه.اینا برنامه ی اوناس که جامعه رو فساد ورداره

داداشم اونجور نیس که بی وجدان باشه.

عزیزم من اصلا منظورم نبود بی وجدانه. شما ناراحت بودی که دل دختره شکسته من گفتم بلاخره این جدایی دیر یا زود اتفاق میفتاد چون قصد ازدواج وجود نداشت. پس هر جی زودتر اتفاق میفتاد واسه هر دو طرف بهتر بود خصوصا دختر چون دخترا عاطفی ترن

توی روانشناسی هست که عشق مرد باید بیشتر از زن باشه؟ علتش چیه؟

همیشه میگن باید عشق دو طرفه باشه حتما ک خب تو رابطه برادرت تقریبا یک طرفه بوده از طرف برادرت داشته فقط وابستگی ایجاد میشده البته ک سن ۱۶ ام سن هورمونا و احساساته ولی بازم علاقه و کشش از سمت دختر بوده . 

ولی تو روان میگن اگر عشق دو طرفه یک سمتش قراره سنگین تر باشه بهتره ک سمت مرد باشه چون زن منبع ناز و مرد منشا نیازه اگر عشق زن بیشتر باشه نازاش کم کم ، کم میشه و بیشتر نیاز میشه ینی بیشتر منت کشی میکنه یجورایی و مرد جاش با زن عوض میشه 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
عزیزم زیر سن قانونی وجود نداره.انسان نیاز داره.عجیبه تو اروپا زیر هجده ازادن رابطه جنسی داشته باشن ب ...

تو اروپا و امریکا هم به هیچ عنوان اجازه ندارن با افراد بالای سن قانونی رابطه داشته باشن و اگه پلیس و قانون بفهمه فرد بالای سن قانونی تحت تعقیب قضایی جدی قرار میگیره 

ویرایش کردم عزیزم.  اون دختره قطعا بعد یه مدت بهش وابسته می‌شده. داداشت هم میگی قبول داشته اون ...

البته امکان داشت اگه ادامه بدن داداشمم زیاد علاقه مند شه بهش ولی میدونم حتی اگه با عشق هم ازدواج میکردم نمیتونست حجاب اونو تحمل کنه.چون واقعا غیرت داره سر این مسایل.و میدونمم که رفته رفته اعتقادات مذهبیش بیشتر میشه

2706