2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی دفتری ک توش برنامه ریزی کارهای روزانه یا ماهانتون رو انجام میدین

خواهش میکنم از صفحاتش عکس بفرستید میخوام درست کنم دفتر،هزینه ندارم ک دفتراماده ها رو بخرم ک توش نوشته شده و باید هرروز پر کنیم

خواهش میکنم از صفحاتش عکس بفرستید میخوام درست کنم دفتر،هزینه ندارم ک دفتراماده ها رو بخرم ک توش نوشت ...

منم خودم درست میکنم چون مدل دلخواهمه اونطور باشه عزیزم برات عکس میگیرم میفرستم همینجا

من ی دختر هنرمندم🕊🍃ازجنس‌نور💫تمامِ من عشق است🌿   
2738

ببین عزیزم اون قسمت to do list:کارهایی ک باید اونروز انجام بدی و بنویسی قسمت top priorities:اولویت بندی کارات و مینویسی تو قسمت daily goods:هدف های روحی و انتظاراتی ک از خودت میخوای بنویس اون قسمت meal:غذاهایی ک میخوای بخوری و پایینش تیک ۸تا لیوان آب روزانست ادامش عکس بعد

تو قسمت note:ی‌جمله انگیزشی مینویسی برای اونروز قسمت کتابها کتابی ک باید بخونی و تعداد صفحاتش قسمت sports:فعالیت جسمی ک داری و زمانش و مینویسی قسمت فیلم و موسیقی هم مشخص میکنه چی ببینی و گوش بدی قسمت mood tracker: پیگیری حالت روزانته یعنی هر روز مشخص میکنی چ حالتی داری تا تو طولانی مدت بدونی  حالت بیشتر چطوره و قسمت دیگه هم پیگیری ساعت خواب و بیدارته