2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه وقتی عذرخواهی میکنه علت دلخوریت چیه کینه ای نباش بزار همه چیو فراموش کنی اون شاید نمیدونه تو ظاهرن فراموش کردی وبخشیدی 

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2728

وقتی ازت نمیپرسه خودت توضیح بده بعد منت کشی شوهرت بگو از این رفتارت ناراحت میشم از اینکه از دلم درنمیاری ناراحت میشم همه چی رو براش روشن کن تا بفهمه و تو دلت رو هم انبار نکن

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
اینو بگم ماله تو بعد ۷ سال گل خریده ماله من بهغیر صدایه گوزش نه گل دیدم نه چیزی.منم ۷ سال عروسی کردم

عزیزم 🙈🙈🙈

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
اینو بگم ماله تو بعد ۷ سال گل خریده ماله من بهغیر صدایه گوزش نه گل دیدم نه چیزی.منم ۷ سال عروسی کردم

😂😂😂😂اخ جون مردم برات😎 حداقل خنده رو لبت میاره اون لحظه

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

نزار مشکلات ودلخوری ها رو هم میشن با صحبت حلشون کنید ،اینا یهویی ادمو افسرده میکنن 

هم مطالب این کانال تو ایتا رو بخون 

#سیاست_های_خانومی

شما به عنوان یک زن باهوش و قوی و دوست داشتنی باید بدونین که در شرایط غیر معمول که با هم بحث میکنین. چطور رفتار کنین که مرد از شما نرنجه و حتی بعد از دعوا و بحث باز هم شما رو ستایش کنه و اصلا از دعوا با شما و حرف زدن باهاتون نترسه! و فراری نباشه

🚫 هیچ وقت هیچ وقت وقتی با هم بحث میکنین یا حتی معمولی حرف میزنین به دور و اطراف نگاه نکنین!!

❌ نگاهتون نچرخه!!!
✅ مستقیم بهش نگاه کنین ،تو چشماش،تو صورتش. موقعی که حرف میزنین یا موقعی که به حرفاش گوش میدین! چون وقتی بهش نگاه نمیکنین اون فکر میکنه که شما ازش بیزارین که حتی حاضر نیسین نگاش کنین
🚫 ممکنه شما از روی خجالت یا درگیری فکری خودتون اون لحظه نمیتونین مستقیما بهش نگاه کنین ولی این فقط برای اون یک معنی داره ❌ اون از من بیزاره پس بهتره که راحتش بزارم و فاصله میگیره❌

✅ شما زن جسور و قوی هستین! از این به بعد وقتی حرف میزنین مستقیم بهش نگاه کنین. و حتی اگه دعوا میکنین مستقیم تو  صورتش نگاه کنین و حرفاتونو بزنین. بزارین اطمینان کنه که هنوز دوسش دارین و روی بر نمیگردونین

فـــــوروارد یـــــادت نره😍❤️

─═इई🍃❤️ ⃟  🍃ईइ═─
┏━🌸━━••••••••••━━━━┓
@mahramaneh_hamsaran
┗━━━━••••••••••━━🎀━┛

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

هنسر منم ترجیح میده ک فقط گل بخره و منت بکشه، ولی راج ب دلیلش نپرسه😄

خودت موقع اشتی بگو. با زبوم نرم. بگو باشه اشتی ولی ب شرطی ک گوش بدی ک از چی ناراحتم

بگو بهش باید حرف بزنید تا همه چی ددست شه

البته خیلیا چ زن و چ مرد اعتقاد دارن اینا هم زدن قضیه س. فایده نداره. فلسفه شونه دیگه. میخوان به عشق همه چی تموم کننگ دوست من و همسر من هردو اینجورین. یکی خانم یکی اقا

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

همین که برات گگل میگیره یعنی دوستت داره و پشیمونه میخواد جبران کنه خیلیا اینم نمیگیرن و مهم نیست براشون میتونی به جای خود خوری باهاش حرف بزنی خواستت رو بهش بگی هیمینا رو که اینجا گفتی بهش بگو

منم خودم زود آشتی میکنم قبلا حرف نمیزدم اما الان بهتر شدم و باهاش از احساسم میگم

ازش بخواه باهات حرف بزنه بهش بگو مردا آدمایی هستنن که پشمانی شون را باعمل نشان میدهن اهل حرف زدن نیستن اگه بهش نگی اون هیچ وقت خودش متوجه نمیشه چه درخواستی داریی باهاش حرف بزن بهش بگو تا اونم باهات حرف بزنه ازت دلجویی کنه

2706