2726
عنوان

اثاث کشی در بارداری

280 بازدید | 28 پست

من ۲۱ هفته باردارم الانم وسط اثاث کشیم بشدت حالم خرابه از شکم درد و کمر درد نمیتونم راحت بشینم از یه طرفم چیدن خونه و اینا 

خیلی خیلی هوس قرمه سبزی کردم جوری که هیچی از گلوم پایین نمیره همم الان تو این اثاث کشی و دردای که دارم اصلا نمیتونم درست کنم و گازم وصل نشده رو پیکنیک غذای راحت و سریع درست میکنم 

به مادرشوهرم میگم وای مامان انقدر هوس قرمه سبزی کردم که نگو اینجوری گفتم که بره درست کنه برام 😂 ولی برگشته میگه وای آره تو رو خدا درست کن شب با هم بخوریم 😐😂😂 

پیشمونم کرد از حرفم 😅

مادرشوهر شمام اینطوریه ؟؟

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

چه بیشعوره

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجب مادرشوهری 😂

بخدا پشیمون شدم 😂

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
چه بیشعوره

🤕 آره 

😂😂😂😂😂 خله مادرشوهرت؟؟

عزيزم مثل پرنسسنا رفتار كن

زن باردار مگه اثاث كشي ميكنه و روي پيك ميك غذا ميپره؟؟

كارگر بگبر غذام بگو يك تخم مرغم نميتونم بپزم همه چيرو از بيرون بيار

مادرشوهرت بلكه سر عقل بباد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بیشعوره

😂😂

از بیرون بخر  بخور

گرفتم ولی مزه ندارن که قرمه سبزی خونگی یه چیز دیگه ست 

😂😂😂😂😂 خله مادرشوهرت؟؟ عزيزم مثل پرنسسنا رفتار كن زن باردار مگه اثاث كشي ميكنه و روي پيك ميك غ ...

راست میگی پاره شون میکنم پاره 😂😂😂😂

بخدا پشیمون شدم 😂

به شوهرت بگو از بیرون برات بخره

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
 راست میگی پاره شون میکنم پاره 😂😂😂😂

از همين الان شررع كن😂😂

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706