2726
عنوان

دلم خواس ☹️❤️

295 بازدید | 22 پست

یهو دلم خواس جای دختره باشم 😐😂

عییی خدااااا😐😂😂😂😂😂😍🤧🤧

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلت خاس؟ منم دلم خاست.... 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728
عنوان تاپیکت و اسم کاربریت و پروفایلت با همدیگه همخوانی ندارن 

کسی که محجبه اس کسی که عاشق امام حسینه 

نباید عاشق بشه عسلم؟ 

حرفا میزنیدا 

متاسفانه تو ذهن همه اینجوریه که مذهبی ها ی عده آدم خشک عصبی هستن که... هیچی بحث نکنم بهترهه

عزیزم ماها دل نداریم ؟😂😂😂😂❤️

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️
شما سید رو گرفتی دیگه سالهای قبل

نه دیشب سید دعا کرد منو زودتر پیدا کنه 😂😂😂❤️🤧🤧🤧

ولی من اصلا دلم نخواست  خیلی سخته بلاتکلیفی

نه فقط یهوو دلم خواست ی نفر بهم ابراز علاقه کنه 😐😂😂😂😂😂

اینا رو دلت نخواه خواهر عشق واقعی از ته قلب بخواه مگر نه همه اولش اینجورین

درسته ☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

دوست دارم عزیزم 😂😂

😂😂😂ما بیشتر عشقم ❤️😍

اول صبحی حال و هوای عشق و عاشقی زد به سرم 

الکی الکی

چ میان میزنن تو پر آدم 😐😂😂😂😐

2706