2737
2734
عنوان

نظر مبارکتون درباره رنگ کابینت

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب جز سفید چ پیشنهادی داری ای وی؟؟

شیری ، یا قهوه ای روشن هم زن داییم زده بود خیلی خوشگل شده بود

کرم قهوه ای هم خیلی خوشگله

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2731

الان سفید خیلی رو بورسه...اگه آشپزخونه کوچیکه سفید براش بهترین رنگه چون بزرگ ودلبازجلوه میده.....

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
2738
البته چون فضای آشپزخونه کوچیکه وسایل برقی هم باید سفید انتخاب میشدن

درسته اینم هست 

ولی خب وسیله برقی سفید بعد ی مدت زرد میشه 

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️
الان سفید خیلی رو بورسه...اگه آشپزخونه کوچیکه سفید براش بهترین رنگه چون بزرگ ودلبازجلوه میده.....

اخه ما ک نمیخایم هر سال عوض کنیم...میخوایم ی عممر داشته باشیم رو بورس بودن برامون مهم نیس ..ی رنگی میخوام ک پشیمون نشم

هیچی رنگ سفید نمیشه

من تو زندگیم سه بار خونه خریدیم هر دفعه رنگ کابینتامو سفید کردم 

با سندروم دیس گرافی دست و پنجه نرم میکنم سعی میکنم درست بنویسم اگه غلط املایی دیدین ممنون میشم بهم بگین⁦❤️⁩
2706