2733
2734

امروز چهل و پنج روزه ندیدمش خدا درد بی پدری سخته ...

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

عزیزم خدا ب دلت ارامش بده پدرتم بیامرزه و قرین رحمت قرار بده 💔💔💔

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا ب دلت ارامش بده پدرتم بیامرزه و قرین رحمت قرار بده 💔💔💔

ممنونم از محبتت عزیزم،🌼🌼

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
2728
خدا رحمت کنه جاش توبهشت انشالله عزیزم دل شکسته ای لطفا برای سلامای خالم دعا کن توبیمارستانه 

چشم عزیزم من مشهدم اول از خدا بعد از امام رضا شفای ایشون بعد همه مریضا رو می‌خوام 

چشم عزیزم من مشهدم اول از خدا بعد از امام رضا شفای ایشون بعد همه مریضا رو می‌خوام 

وای سلام منو برسون امام رضا من خیلی حالم بده یه مشکلی برام پیش اومده حتی تا مشهدم اومدم توحرم گریه کردم ولی حل نشد برام دعا کن خواهری

وای سلام منو برسون امام رضا من خیلی حالم بده یه مشکلی برام پیش اومده حتی تا مشهدم اومدم توحرم گریه ک ...

چشم عزیزم خدا الهی ب دلت نگاه کنه حاجت بگیری از امام رضا واست دعا میکنم عزیزم