2737
2734

هروقت میگفتم مامان اونجا خراب شده نمیرم . دعواس درست میکرد ک بدبخت میشی بیچاره میشی به روز پیسی می افتی تو نمیفهمی عقلت نمیرسه من میفهمم 😭😭😭 خدایاا . 

همیشه تنها بودم اون مدرسه ی لعنتی . 

به خدا کم دردی نیست .

حالا همچین مادریو میشه دوست داشت اره ؟ 

من باید چی میکردم ؟ هرکار میکردم نمیذاشتن بیام بیرون اشغالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر جدیدا بچه های ناراضی تیزهوشان زیاد شدن

یدفعه گفتم به درد نمیخورن چند نفر داشتن قورتم میدادن پس سکوت میکنم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چقدر جدیدا بچه های ناراضی تیزهوشان زیاد شدن یدفعه گفتم به درد نمیخورن چند نفر داشتن قورتم میدادن پس ...

بچه خواهر منم تیزهوشانه مشکلی ندارن تمام قبولیهای تاپ کنکور هم از تیزهوشانه 

2738
بچه خواهر منم تیزهوشانه مشکلی ندارن تمام قبولیهای تاپ کنکور هم از تیزهوشانه 

شروع شد 

خب عزیز من نظر منه من که نمیتونم دست کسی رو بگیرم 

من تجربه خودم رو گفتم حالا هر کسی مسئول زندگی خودشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

والا من ۱۰ سال پیش از سمپاد فارغ‌التحصیل شدم، زمان ما که عالی بود، الان رو نمیدونم 

ولی اینکه شما دوست نداشتی اونحا، فکر نمیکنم ربطی به مدرسه داشته باشه، اونجا از هر قشر و مدلی هست، بیشتر به توانایی های اجتماعی خودت ربط داره. یعنی جای دیگه هم بودی فرقی نمی‌کرد 

من بهترین دوستای زندگیمو همون ۷ سال که اونجا بودم پیدا کردم، الآنم که هرکدوم یه جای دنیا هستیم همچنان باهم در ارتباط یک تقریبا هرروز 

همه بچه های دیگه مدرسه هم همینطورن

چقدر جدیدا بچه های ناراضی تیزهوشان زیاد شدن یدفعه گفتم به درد نمیخورن چند نفر داشتن قورتم میدادن پس ...

ببین مامانه من حق داش منو به زور بفرسته اونجا ؟ اصلا چرا هیچ کس منو کمک نکرد ؟ دلم میخواست از خونمون  میرفتم یه جا ک نگهم دارن از دست مامانم راحت شم . نمیشد . معدلمو می اوردم پایین میگفت طبیعیه . کلاست رفته بالاتر  .😭😭😭

2706