2737
2734
عنوان

داستان جشن عقدی که گرفته نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از ۳ سال هنوز خونه خودتون نرفتیم؟تو این شرایط هم که عروسی نمیشه گرفت پسر دایی من تک پسر بود وضع ...

نه ما کلا 3 یا 4سال نامزد میمونیم کلا اگ 70 سالمم بشه باید عروسی بگیره😂😂

منم ۲۱ سال پیش جشن عقد و حنابندان رو خانواده خودم تو تالار گرفتن فقط عروسی به پای داماد بود که الان ...

والا منم تو نی نی سایت دارم میبینم عقدی داماد گرفته عقدی همه جا با خانواده عروسه

منم ۵ سال پیش بله برون.عقدی مفصل خانواده ام برام گرفتن

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2728
منتظر بود مادرش بره دسته گل بگیره🤦🏻‍♀️

مادر ینی چی باید همه تدارک هارو ب دست بگیره ک نکنه چیزی کم بیاد تو عروسی پسرش منم همین مشکلاتو داشتم همه چیم بدون برنامه بود چون اصلا  هیچ چیزو برنامه ریزی نکرده بود ی پسر چی از رسم و رسومات میدونه بلاخره خانواده پسر باید فکر همه چیو بکنن

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
2738

خب کسی که میخواد ازدواج کنه به نظرم اول به توانایی مالی خودش باید تکیه کنه اگه منتظر کمک بقیه باشه منت و این چیزام پیش میاد 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
منم ۲۱ سال پیش جشن عقد و حنابندان رو خانواده خودم تو تالار گرفتن فقط عروسی به پای داماد بود که الان ...

ما رسممون اینه که جشن عقد  تالار با عروسه باقی چیزا با داماده 

اینا کلا سره من نخاستن بکنن

وگرنه اگ نمیخاست بگیره واس دوتا جاری هامم نمیگرفت

اولا جشن عقد با خانواده دختر  دوما وقتی شوهرت از خودش درآمد داره و وضعش خوب بود چرا منت اونارو ...

نظر اولت با کمال احترام میگم خیلی جاها رسوم فرق داره و جشن عقد با خانواده پسره اصولیشم همینه هم دختر یکی ی دونشونو بدن هم بیان براشون مراسم بگیرن و خانواده پسر دست ب سینه بخورن و برن و البته رسم ها متفاوتن دوما عاشق جمله دومت شدم اره داماد میتونست از جیب خودش بده 

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
گلم ببخشید ولی همش تقصیر شوهرت بود، چند سالشه؟ والا من پسر 20 ساله دیدم خودش گل و شیرینی خواستگاری ر ...

دقیقا شوهر منه😍 بیست سالش بود عقد کردیم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

اون هیچ وقت خانواده اش رو کنار نمیذاره و بعد عروسی باهاشون ارتباط خواهد داشت چون از خون اونهاست خانواده اش هستن و وجدان و خاطره ارومش نمیذاره پس رو این موضوع تمرکز نکن که اصلش هم درست نیست

عقد هم با خونواده ی عروس هست باید عقد رو قشنگ می گرفتی که به چشمشون بیاد حسابی و توقعاتت رو برای چیزهایی که به عهده ی اونهاست لیست می کردی کوتاه هم نمیومدی

عجب 
2706