2733
2734
عنوان

تنگی نفس

130 بازدید | 18 پست

سلام دوستان. من به چند سالی هست که هر از گاهی تنگی نفس میگیرم زمان خاصی هم نداره مخصوصا شبا موقع خواب که واقعا عصبی و کلافه میشم .مخصوصا سمت چپ که می‌خوابم بیشتر میشه.

رفتم دکتر تست تنفس و عکس از قفسه سینه گرفت گفت ویزیت نیست فقط یکم ریه هات حساسه فقط اسپری داد که اونم تاثیر نداشت. حالا برا بارداری اقدام میکنم همسرم خیلی ناراحت میشه اعصابش خورد میشه من اونجوری شدنی. و اینم میگه که اگه باردارم بشی نفست تنگ بشه اکسیژن به بچه نمی‌رسه که. منم خیلی میترسم. کسی هست راهنماییم کنه خیلی میترسم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من آسم دارم  اطرافم هستن خانمایی ک باوجود آسم بسلامتی بچه دار شدن از هردکتریم پرسیدم گفتن تحت ...

من تو گوگل سرچ کردم همون نوشته بود تحت نظر باشی مشکلی نیست 

برو زیر نظر یه متخصص زنان دلسوز .مشکلت رو بگو .حتما راهی هست .در صمن بیشتر بیماری‌ها توی بارداری خاموش یا کمرنگ میشن 

سعی کن شوهرتو نترسونی و ازین موضوع خانواده همسرت رو  خبردار نکنید

برو زیر نظر یه متخصص زنان دلسوز .مشکلت رو بگو .حتما راهی هست .در صمن بیشتر بیماری‌ها توی بارداری خام ...

درسته تو گوگل که سرچ‌کردم نوشته بود تو بارداری کم بشه شاید ولی ترسیدم باز... نه عزیزم خانواده شوهر نگفتیم حتی نگفتیم درحال اقدامیم

2738
الان دیگه اکثر بارداریا با مشکلن باید تحت نظر دکتر باشن من خودم از اول بارداری تنگی نفس دارم 

الان بارداری عزیزم؟! خدای نکرده مشکلی که براتون بوجود نمیاد؟! مثلاً موقع خواب 

الان بارداری عزیزم؟! خدای نکرده مشکلی که براتون بوجود نمیاد؟! مثلاً موقع خواب 

چرا خوب اذیت میشم بیشتر شبا نمیتونم بخوابم 

دکتر قلب هم رفتم اکو کرد گفت مشکلی نیست فقط از بارداریه تنگی نفست

چرا خوب اذیت میشم بیشتر شبا نمیتونم بخوابم  دکتر قلب هم رفتم اکو کرد گفت مشکلی نیست فقط از بار ...

لامصب بدجور ادمو اذیت می‌کنه... می‌خوام شنبه برم باز دکتر 

آره برو حتما  شامتو همیشه زود بخور دو سه ساعت قبل خواب معده هم پر باشه باعث تنگی نفس میشه

برا من اصلا بی‌دلیل تنگی نفس میگیرم..زیر سرمم که گاهی بلند باشه نفسم میگیره. بعد که سمت راست مابین دنده هاهو فشار میدم نگه میدارم خوب میشه ول میکنم باز شروع میشه😅.. اصلا نمی‌دونم از چیه اینش کلافم کرده.

میکروب معده باعث نفس تنگی میشه .اگه فک می‌کنی داری البته همه آدما دارن اگه فک می‌کنی سوزش معده داری یا اذیت میشی یا شرمنده اسهالی یکم .میکروب معده داری .اول اونو درمان کن بعد حامله شو .چون داروهای اون آنتی بیوتیکه که تو دوران حاملگی نمیشه خورد .

2706